Enter your email address:

   
   
Поїздку Порошенка до Львова експерт розцінив як спробу зайняти нішу ВО «Свобода»

Петро Порошенко вже перейшов у боротьбу в межах парламентської кампанії, а тому, можливо, передача влади наступнику його вже цікавить менше.

Це зауважив координатор Громадянської платформи «Нова Країна» Павло Себастьянович на телеканалі ZIK.

Експерт прокоментував останнє звернення Петра Порошенка до майбутнього Президента України, зауваживши, що чинний голова держави знову апелював до своїх виборців.

«Президент Порошенко у своєму останньому зверненні не зрозуміло для чого знову акцентував увагу на своїх виборцях – на 4,5 мільйонах українців. Протягом останнього місяця майже всі були впевнені, що Порошенко програє вибори, і переможе Зеленський. То чому ж така комунікація з боку Порошенка не почалася раніше, адже ініціатором співпраці міг стати тільки він?», – підкреслив Павло Себастьянович.

Він наголосив, що Володимир Зеленський та Петро Порошенко же мають сидіти за одним столом, обговорювати закони, які приймаються та шлях, яким має йти країна.

«Уже має відбуватися передача повноважень, контактів, зв’язків та загалом політики держави. Натоміть Петро Порошенко до останнього вів свою політику як кандидат, і ця діяльність була спрямована на роз’єднання українців. Але зараз вже є новий президент, який обрани більшістю українців, а тому вже потрібно відмовитися від риторики протиставлення.

Утім Порошенко вже перейшов у боротьбу в межах парламентської кампанії, а тому, можливо, передача влади наступнику його вже цікавить менше. Тоді як поїздка до Львова може свідчити про те, що Порошенко намагається зайняти місце «свободівців» та нішу націоналістичного руху, щоб стати лідером опозиції – подивимося», – спрогнозував  Павло Себастьянович.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com