Enter your email address:

   
   

Я не збираюся доводити очевидне - що генерал Хомчак, як командуючий сектором Б у серпні 2014 року і, як керівник операції під Іловайськом, несе пряму відповідальність за трагедію, яка тоді сталася. Безсумнівно, разом з генералом Муженко і генералом Назаровим.

Безпорадність і злочинна недбалість (або щось інше злочинне), військових керівників тією операцією доведена самим фактом ганебної і трагічної військової поразки. Якщо комусь цього не достатньо - в тирнеті багато документів і відповідних свідчень учасників тих подій, які підтверджують, що військова операція під Іловайськом була погано підготовлена, вкрай погано проведена і ще більш погано завершена.

Я не збираюся доводити і те, що відео і свідчення Ростислава Шапошникова є доволі суттєвими доказами ганебної поведінки під час бою генерала Хомчака і його помилково - злочинних рішень. Хто вважає, що для генерала кинути, навіть не журналістів, а свого пораненого бійця - це нормально, нехай з цим і живе.

І я вже не хочу комусь пояснювати, що за наведених обставин, призначення Хомчака Начальником Генерального штабу ЗСУ, це такий самий ганебний ідіотизм, як і попереднє знаходження на цій посаді генерала Муженка.

Але, я хочу сказати, що з призначенням НГШ генерала Хомчака , про будь-яку об'єктивність у розслідуванні Іловайської трагедії (якщо, звісно, таке буде, бо військова прокуратура вже висновок свій зробила - серед наших військових керівників винних немає), можна буде забути.

Бо, задля об'єктивного слідства по Іловайську, в чому числі, всередині армії, армією повинна була б командувати особа, яка не мала до тих подій безпосереднього відношення і не мала б своєї зацікавленості у результатах розслідування. Вочевидь, генерал Хомчак такою особою не являється.

Таке враження, що інших генералів на посаду НГШ, окрім винних в оточенні і поразці наших військових формувань під Іловайськом, у нас немає. Чи такі призначення невипадкові?

Олександр Ружанський

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com