Enter your email address:

   
   

Секретар РНБО звернеться до правоохороних органів.

Новопризначений секретар РНБО Олександр Данилюк зняв відео з ситуативної кімнати президента.

Відеоролик 28 травня він опублікував на своїй сторінці у Facebook. На ньому видно, як на місцях, де раніше було обладнання, зокрема сервери з, ймовірно, секретними даними, нічого не залишилося.

"Прийшов, побачив...Немає слів. Розбиратися будуть правоохоронні органи", - прокоментував побачене Данилюк.

 

Пізніше на відео на відео Данилюка з пустою ситуативною кімнатою відреагував екс-секретар РНБО Олександр Турчинов, який зазначив, що це ситуативна кімната Адміністрації президента і вона не має стосунку до ситуаційного центру РНБО, де зберігається секретна інформація.

"Alex Danylyuk на своїй сторінці в Фейсбуці показав відсутність комп’ютерної техніки в приміщеннях, детально не пояснивши глядачам, де відбувається ця зйомка. А у зв’язку із його призначенням Секретарем РНБО України у наших громадян може виникнути підозра, що ці проблеми стосуються Апарату РНБО. Хочу підкреслити, що наведений Данилюком відеоматеріал жодним чином не має відношення до РНБО. Він був знятий в окремих приміщеннях Адміністрації Президента України (вулиця Банкова).

Головний ситуаційний центр РНБО, який знаходиться на вулиці Болбочана, та обладнання приміщень працівників РНБО перебувають під надійною охороною та працюють в штатному режимі.

Коли Олександр Данилюк потрапить на своє робоче місце в Апараті РНБО, він зможе в цьому переконатися."

Своєю чергою екс-речник Порошенка Святослав Цеголко сказав, що техніку з АП повернули орендодавцю.

"Уся техніка для ситуаційної кімнати Президента була орендована за власний кошт Петра Порошенка і відповідно повернута орендодавцю", - написав він.

Неймовірно, що шоколадний барига ЗА СВОЇ гроші орендував цю техніку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com