Enter your email address:

   
   

Те, що Дмитро Гордон - запеклий антиукраїнець, "антибандерівець", шахрай, надіюся нікого з патріотів переконувати немає потреби.

Він постійно популяризував антиукраїнських діячів як з України, так і з Орди, багатьом з них був (є) особистим і близьким другом... Бандеру і Шухевича - засуджував, виступав навіть проти названня їх іменами вулиць, Чорновола, Хмару, Гориня, Лук'яненка ви в нього "в гостях" - не бачили.

Так ось саме такого кадра (Гордона) Смєшко взяв собі в начальники передвиборчого штабу! Смєшко що - зглузду з'їхав? Взяв "свого" - за духом... Скажіть, якими "кадрами" буде укомплектований передвиборчий список Смєшка і куди вони вестимуть Україну, як голосуватимуть в парламенті, і - за чиї інтереси?

Ні, Смєшко з глузду не з'їхав, він "троянський кінь" путіна в Україні! Смєшко, який був головою СБУ, в архівах якого є всі папки з "подноготною" всіх політиків і громадських діячів не міг помилитися - він цілеспрямовано вибрав і призначив Гордона начальником свого штабу!!! В кого з вас ще залишилися сумніви, що за політичну силу Смєшка ніхто з патріотів не повинен віддати жодного голосу на його підтримку, бо то - чергова "консерва Путіна"...

Поширюйте, щоб народ швидше і вчасно (до виборіві) одужав від "симпатій до антиукраїнського патріота -Смєшка".

Володимир Пилипчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com