Enter your email address:

   
   
У Кабміні визнали, що Україна програла Росії в Азовському морі

Протистояння з Росією в Азовському морі Україна програла, оскільки воно прострілюється з боку Росії ракетами і береговою артилерією і будувати базу Військово-морських сил Україні немає сенсу.

Про це заявив заступник міністра у справах тимчасово окупованих територій мерзотник Георгій Тука.

"Особливого сенсу я в цьому (у будівництві військової бази, - прим. ред.) не бачу. Звичайно, треба мати свою присутність в Азовському морі, щоб позначити - у разі потреби ми можемо дати здачу. Але із стратегічної точки зору ця база не має ніякого значення, зважаючи на наявність Керченської протоки. Росія в змозі просто заблокувати рух і тоді просто усі судна, що знаходяться в Азовському морі, залишаться там", - сказав він.

При цьому замміністра пояснив, що із-за невеликих розмірів Азовське море повністю прострілюється з боку Росії навіть береговою артилерією. З цієї причини війна на морі "не в інтересах і силах України".

Власне, як ми розуміємо, українська держава програла боротьбу, не почавши її, бо по якимось "височайшим" домовленностям для захисту зовсім нічого не робилось, і це ще одна яскрава перемога олігарха Петра Порошенка над українською нацією.

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Коментарі   

0 #1 факер 30.10.2018, 17:37
РФия перекрыла Азовское море Керченским мостом и база там действительно не нужна. Пустая трата времени!.. Надо возвращать Кырым, затем Кубань, и Азовское море станет внутренним морем Украины!..
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com