Enter your email address:

   
   
Звичайна травка, анаша і гашиш

Вирогідно, що іноземна наркомафія, яка, за неперевіреними чутками, контролює МВС, і розглядає залишки України як гарний ринок збуту - людей вже стало менше, але ж пару мільйонів потенційних споживачів залишилося.

До речі, знову ж таки за непідтвердженою інформацією, але це кидається у око, головними споживачами наркоманської трути можуть бути не лише міністри і депутати, але й мусорські виродки і бойовики Поцгвардії.

До речі, а ви помітили, як зараз рекламують клятий канабіс по всьому інету?

Треба відразу зауважити, що багаторічні дослідження усіх світових медичних установ підтверджують, що починаючи "курити травку" людина стає дебільною, заторможеною, але вона вже не може зупинитися, і хоч так звану маріхуану називають "білим наркотиком", усім медикам відомо, що зупинитися наркоман вже не може, він переходить на більш важкі елементи канабіантів - анашу і гашиш. Їх вже називають "чорними" наркотиками і вони по своїй дії не відрізняються від морфію та інших опіанідів.

Але здається, що в Дніпрі усіх українських патріотів уже зовсім перебили, бо не було навіть якихось елементів спротиву. Про кількість владоохоронців, які охороняли марш наркоманів, не повідомляється. 

27 жовтня на Європейській площі міста Дніпра вперше відбувся «конопляний марш». Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, участь у ньому брала участь переважно молодь, загалом учасників було кілька десятків.

Марш обмежився ходою по Європейській площі, яку патрулювала поліція, в проведення заходу не втручалась.

За словами організаторів, вони відправлять петицію зі своїми вимогами до Верховної Ради та Міністерства охорони здоров’я України.

Зрозуміло, що ганебний Марш не відбувся і без фінансування підерастичного гейропейського лоббі, про що свідчить вигляд деяких учасників. Але тут треба зрозуміти от тому холопцю у райдужній шапочці, хоч 16 років є? Хто його розбещував, хто його гвалтував? Звісно, що цим виродкам з МВС і ФСБУ це зовсім не цікаво і не важливо.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Коментарі   

-2 #2 факер 30.10.2018, 17:50
В Канаде легализовали марихуану и каннабис в медицинских целях. Препараты с их участием имеют лечебный характер. Доказано медиками. К тому же лёгкие курительные смеси - эффективное противоядие против тяжелой наркоты, герыча да кокса, которых, кстати, и называют "белой смертью". А воздействуют курительные смеси на людей также, как и "трубка мира" на индейцев. В определённые праздничные дни индейские войны собирались вместе, раскуривали "плановую" трубку мира и кайфовали в течение 7-10 дней. Переставали воевать на время перемирия. А затем до Америки добрался Колумб и научил весь мир делать "плановый" перервы между войнами. Такой замечательный обычай.
Цитата
0 #1 Олексій 28.10.2018, 19:11
Статья написана мусорами, яким не вигідна легалізація, або долбо****ми, які все дитинство провели з прибитими іграшками до підлоги, і все напишуть за ради кількості читаючих. У мене все :o
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com