Enter your email address:

   
   

Я вирішив стати керівником виборчого штабу Смешка, бо не хочу, щоб у нього знову вкрали голоси. Я хочу, щоб люди вірили в нього, в його партію і потужно за нього проголосували.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив журналіст, керівник виборчого штабу партії «Сила і честь» Ігоря Смешка Дмитро Гордон.

Відповідаючи на питання глядачки, Дмитро Гордон зазначив, що він все робив для того, аби Ігор Смешко був у другому турі президентських виборів.

«Мені здавалося, що найкраща конфігурація для України – це Зеленський і Смешко в другому турі. Я ніяк не хотів бачити там Порошенка. Втім, так сталося і це нормально», – каже Дмитро Гордон.

Водночас він зауважив, що чимало людей не вірили у те, що Смешко зможе отримати хоч якусь підтримку виборців, а соціологи прогнозувала йому лише 1,4% підтримки.

«Однак коли офіційно він отримав 6%, а неофіційно – 9,5%, ми зрозуміли, що Ігоря Смешка обікрали. У нього не було навіть спостерігачів на дільницях, не було членів комісій, не було бордів, жодного ролика. Вся кампанія Смешка коштувала мільйон 800 тисяч гривень, які він збирав у виборців. Йому люди надсилали гроші, щоб його підтримати. Це безпрецедентний для України момент», – підкреслив Гордон.

Журналіст додав, що саме для того, аби у Смешка знову не вкрали голоси, він став керівником виборчого штабу його партії.

«Я хочу, щоб у нього більше не вкрали жодного голосу. Я хочу, щоб люди вірили в нього, в його партію, політичну силу й потужно за нього проголосували. Я певен, це йому вдасться. Бо в нас люди не дурні. Вони обирають розумом і душею», – резюмував Дмитро Гордон.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com