Enter your email address:

   
   

Українських виборців довго і систематично переконували, що панацея для країни - це негайна і радикальна «зміна еліт». Як тільки ми змінимо «старі обличчя» у владі на «нові», а нові, говорили нам, «безумовно знайдуться», все з країною буде добре.

Нові обличчя «Команди Зе» вже тут як тут, їх довго то і кликати не довелося, вони самі знайшлися. Окремі персонажі в оточенні Зеленського цілком можуть комусь подобатися, але ця команда в цілому, як мінімум, повинна насторожувати, бо прославилася вона не зовсім добрими справами і тепер знову дуже хоче ближче до влади.

Один з таких персонажів - Куртев Віктор Владиславович. Він же є генеральним директор ГК "Метрополія" і він же перерахував 1,5 млн. грн. на передвиборчу кампанію В. Зеленського.

Про цього експерта з енергетики мало інформації в мережі, так що можна сміливо говорити про нові обличчя команди президента Зеленського. Але дещо все ж знайшлося: виявляється, Куртев Віктор Владиславович колишній уголовник (засуджений 21.07.2015 по ч.4 ст.358 КК України за підробку документів). В даний час є фігурантом кримінальної справи №42016100000001169, внесеного в ЕРДР. Підключився до Команді Зе! для надання експертної оцінки ситуації на українському енергоринку.

Народився 5 вересня 1979 р с. Криничне Болградського району.
У 2001 році закінчив фізичний факультет Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю "Теоретична фізика". Паралельно вивчав міжнародну економіку і податкове планування на економічному факультеті цього ж університету.

З 2001 по 2005 рр. працював в ПАТ "Київенерго" за наступними напрямками: аналіз техніко-економічних показників; реінжиніринг бізнес-процесів; розрахунок оптимальних режимів роботи енергетичних об'єктів; дослідження ринку енергозабезпечення; організація тендерної та договірної діяльності; організація проектної діяльності; впровадження автоматизованих систем управління; організація експлуатації IT-систем. З 2005 по 2008 рр. працював в ДП "НЕК" Укренерго "за напрямками: забезпечення надійної роботи і розвитку енергосистеми України; організація тендерної та договірної діяльності, а також техекспертизу; підготовка технічної документації по схемам розвитку основних об'єктів енергосистеми.
13 квітня 2006 року заснував ГК "Метрополія".

До нього мають відношення наступні компанії:
- ПП "Управляюча компанія" Метрополія "ЄДРПОУ 34287470;
- ТОВ "УК" Метрополія "ЄДРПОУ 38567668;
- ТОВ "Науково-технічна компанія" Метрополія "ЄДРПОУ 40094822;
- ТОВ "Овід Вінд ІІІ" ЄДРПОУ 40803525;
- ТОВ "Агрофея" ЄДРПОУ 38184906;
- ТОВ "Центр розвитку Бессарабії" ЄДРПОУ 36670403;

- Громадська організація "Енергія руху" ЄДРПОУ 26519314;
- ТОВ "ВКП Енергосвіт" ЄДРПОУ 33308227;

Також, творець громадської організації «Центр розвитку Бессарабії», в якій також працюють ректор Ізмаїльського державного гуманітарного університету Ярослав Кічук, сільський голова с. Кам'янка Іван Лефтеров, сільський голова Баннівка Віктор Генчев.

Так як його експертних оцінок і публікацій докторських дисертацій в сфері української енергетики ми не знайшли, ми потрапили на форум не дуже задоволених працівників, які працювали у нього в ГК «Метрополія», ось які милі відгуки ми знайшли:

«Уголовник - одним словом. Ніколи собі не прощу цей досвід роботи на цьому жахливому підприємстві. Коли ж ви пан Куртєв вже нажрется, а то вам все мало. Обкрадає і продовжуєте обкрадати. жах »

«Президент« Метрополії» - останній покидьок і безсовісна людина! Постійна заборгованість із зарплати призводить до того, що співробітники не можуть елементарно заплатити за оренду квартири і комунальні послуги, за харчування, та навіть елементарно купити проїзний! В цей же час Куртєв В.В. продовжує жити на широку ногу, витрачаючи гроші наліво і направо. Але це наші гроші! Це наша зарплата, яку ти нам не заплатив, а отже - у нас вкрав! При цьому ти клянешся нам, що це типу «тимчасові труднощі» і грошей ну зовсім немає, а сам:
- тримаєш особистого водія і домпрацівницю,
- живеш в шикарному будинку і їздиш на шикарній машині,
- знімаєш офіс в центрі міста за 250 000 грн. у місяць,
- володієш нерухомістю загальною вартістю понад 1 мільйон доларів,
- їздиш в закордонні поїздки і ні в чому собі не відмовляєш.
Знай, ми всі тебе ненавидимо! В офісі ми все тобі посміхаємося в очі, а про себе думаємо, який ти мудак, і про себе посилаємо тебе на три букви! Хлопці, давайте діяти! Куртева - на мило! (Точніше - на нари!)"»

"Увага! Абсолютна кидалово як персоналу, так і субпідрядників на гроші! Компанія не виконує взятих на себе зобов'язань. Деякі компанії зуміли через суд повернути свої гроші - близько декількох мільйонів !! Але це далеко не все. Багато хто залишився з носом. Затримка із зарплати - кілька місяців. Хто вирішує звільнитися - залишається взагалі без копійки! З компанії пішло вже більше половини співробітників, але вона продовжує прийом нових, як ні в чому не бувало. Керує цією Вошивої конторкою молодий недосвідчений чоловічок Куртєв Віктор Владиславович (укр. Мовою - Куртєв Віктор Владиславович), який вважає із себе мало не генія, а насправді - це вундеркінд-переросток, який по шиї в боргах і не збирається нічого з цим робити. Як і раніше всім посміхається, дивиться в очі, клянеться, що ось-ось, і гроші будуть, але грошей немає ні завтра, ні післязавтра, ні через місяць. Природно, всю зарплату платить в конвертах (а точніше - не платить). Я дуже шкодую, що сюди влаштувалася!

Раджу всім обходити цю богадільню стороною або працювати з нею тільки по 100% передоплаті!

Ось координати компанії:

Код ЄДРПОУ 34287470

Юридична адреса - м Київ, просп. Глушкова 55, кв.111

Фактична адреса - м.Київ, бульвар Т.Шевченка 33-Б»

«Спочатку затягують виплату, а потім і не платять обіцяну зарплату, годують обіцянками, кидають як працівників, так і замовників і підрядників на гроші. Є генеральним підрядником у всіх проектах. Укладають договір, максимум грошей беруть собі, на суб підряди беруть лохів і шабашників в основному, які виконують роботи за безцінь, роблять не всі, потім укладають додаткові договори на ... »

«Дивно, як ця контора вона ще працює, коли в боргах як у шовках. І це не рахуючи боргів неофіційних.

По персоналіях:

Тов. Куртев - фантазер і витає в хмарах. Вічно розповідає про світле майбутнє. На перевірку завжди лажа. Іноді з панського столу отримує роботу, дивно, хто йому її дає.

Тов. Марушев - нероба, у якого на столі 2-3 папки. Натомість заступник є. Вічно видає прожекти, які не проходять перевірку здоровим глуздом. Кращий друг тов. Куртєва. Після приходу таких як він почався розвал. Як приклад його 'відмінної роботи' - форум фірми, загаджений повідомленнями про збільшення пеніса і іншого.

Тов. Ковальчук - відданий прихильник Куртева, потурає всім його ідеям. Починала з ним з НЕК.

Тов. Гудков - собі на умі товариш. Але в цілому см. Тов. Ковальчук. Практіческі весь кістяк компанії, який був раніше, пішов за 2011-2012 рік. У тому числі і середня ланка, у яких, був здоровий глузд. Плинність кадрів божевільна. У будь-який момент казка закінчиться».

Стверджують, що Куртев практикує чорну попівську магію. Навіть логотип своєї компанії розмістив під куполом церкви.

Відзначимо, всі починання Куртєва закінчувалися абсолютним провалом, нам особисто, за долю країни на чолі з такими людьми страшно. Вони то знають, як корупцію перемогти і економіку підняти. Мріяти можна хоч про синю птиці, але від реальності відриватися ніяк не можна. Дуже шкода, що наш новий президент ці правки не враховує в виборі нових керівників в Україні. Сподіваємося, що з енергетикою нашої країни таке не трапиться, але це не точно.

Наразі Куртєв висунувся у депутати по 143 округу. Він людина Геращенка, який його і проштовхнув у зе! команду.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com