Enter your email address:

   
   
Україна витратила на інформаційний захист в 10 разів більше, ніж на захист прав людини

Починаючи з 2017 року Міністерство інформаційної політики за бюджетною програмою "Здійснення заходів у сфері захисту національного інформаційного простору" витратило 401 млн гривень.

Про це йдеться в звітах державного казначейства, повідомляє глава експертної організації StateWatch Гліб Канівський, передає Європейська правда.

Відзначається, що в 2017 році на захист інформаційного простору, коли вперше для Мінстеця введена в бюджеті відповідна стаття, було витрачено 33,6 млн гривень. В минулому році аналогічні витрати зросли більш ніж в 10 разів до 358,3 млн гривень.

У цьому році на захист інформаційного простору встигли витратити 9,1 мільйона. Всього до кінця 2019 року на інформаційний захист національного простору в міністерстві планують витратити 100 мільйонів. Загальні витрати на Мінстець досягнули 545 мільйонів гривень.

Згідно зі звітом про виконання бюджетної програми минулого року, найбільші суми на захист інформаційного простору були витрачені на:

  •     виробництво та розповсюдження соціальної реклами різних форматів - 164,5 млн грн;
  •     розміщення інформації на захист національних інтересів у вітчизняних та іноземних ЗМІ - 124,3 млн грн;
  •     проведення різних публічних заходів як в Україні, так і за її межами, в тому числі медіа-мостів - 51,5 млн грн.


Як наголошується в звіті міністерства, протягом минулого року на належному рівні було організовано заходи щодо захисту інформаційного простору. А саме ведомство провело обговорення питання інформаційної безпеки на міжнародному рівні, а також створило базу навчальних матеріалів по медіаграмотності.

У прикордонних містах організовувало фестивалі та виставки, перегляди патріотичних фільмів. З метою популяризації України в світі розроблені брендбук UkraineNOW, який був презентований в США, Великобританії, Данії, Португалії та Китаї.

Як зазначає політолог Михайло Чаплига, сума, витрачена міністерством на захист інформаційного простору, в 10 разів перевищує гроші, виділені на захист прав людини в Україні.

"Сказать, что я в шоке - не сказать ничего..."Мінстець" з 2017 року за бюджетною програмою "Здійснення заходів у сфері захисту національного інформаційного простору" витратило 401 мільйон гривень!!! В 10 раз больше, чем на защиту прав человека! В десять! Они еще и покатались на шару с хорошими командировочными! Вот негодяи... Точно, что циничные +++сы... А наша доблестная правоохренительная система уже при Зеленском даст оценку? Это же плевок в общество не слабее мародерства на армии...", - написав він на своїй сторінці в Facebook у вівторок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com