Enter your email address:

   
   
Сакварелідзе: Зеленський втратить усе, якщо за 3 місяці не покаже «жорстку руку»

Якщо Володимир Зеленський не покаже «жорстку руку» за перші три місяці, то він втратить все.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив співзасновник партії «Рух нових сил» Давид Сакварелідзе.

Пан Сакварелідзе зауважив, що в Україні є олігархи, які керують цілими областями. І для того, щоб держава почала нормально розвиватися потрібно почати боротися з ними.

«Всі знають хто такі брати Урбанські, Дубневичі у Львівській області, Ланьо на Закарпатті чи Кіссе в Одесі. До них треба добратися кувалдою, на якій буде написано правосуддя держави Україна і пройтись по них як у «Варфоломіївську ніч» і відправити їх туди, де їхні місце – в СІЗО. І якщо Зеленський не покаже політичний бліцкриг і «жорстку руку» за перші 3 місяці, то він втратить все. Тому що в людей дуже високі очікування», – зазначив політик.

Зокрема, ведуча поцікавилась, що все таки гість програми пропонує: кувалду чи правосуддя. Пан Сакварелідзе зауважив, що кувалда - це правосуддя, яке не працює. Він уточнив, що просто потрібно, щоб були прокурори, слідчі і судді, які будуть виконувати свою роботу.

«Якщо система буде працювати, вона автоматично буде направлятися і здійснювати правосуддя. Тому що великою частиною місцевої, регіональної чи центральної економіки володіють ці люди, при чому незаконно. Або ми це обрубаємо, або ми знову зануримося в таке саме середовище, після чого з'явиться велике розчарування, який буде нагадувати провал Ющенка», – пояснив Сакварелідзе.

Також він вважає, що це питання можна легко вирішити, якщо створити потужний закон, який дозволить правоохоронній і антимонопольній системі реально працювати.

«Знайдуться юристи, які визначать, хто такий олігарх і як його можна обмежити у володінні державними привілеями, центральними телеканалами, політичними партіями і субсидіями за рахунок державного бюджету», – гість програми.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com