Enter your email address:

   
   
"Голос" пишемо, Тимошенко на думці. "Слуга народу" вже готує коаліцію

Вчора пізно ввечері, 21 липня, коли стало ясно, що президентська партія впевнено перемагає і на дострокових виборах в Раду, глава "Слуги народу" Дмитро Разумков зізнався, що чорновий варіант коаліційної угоди вже в процесі підготовки, а деякі пункти навіть конкретно виписані.

Про це передає theБабель.

"Чорновик коаліційної угоди пишеться, певні речі вже підготовлені. Далі ми будемо дивитися, чи самостійно формувати більшість, або з кимось обговорювати. Виходячи з цього, ми зможемо показати той напрацьований документ, за який проголосує Рада. Ми готові його обговорювати з тими політичними силами, які близькі нам за ідеологічними, морально-етичним цінностями", - зазначив Дмитро Разумков.

У той же час політик закликав дочекатися остаточних результатів виборів.

"Але давайте дочекаємося результатів виборів. Ми і так показали непоганий результат. Такого, якщо я не помиляюся, в Україні ще не було. Теоретично "Голос" може бути партнером по коаліції. Щодо Тимошенко я зараз не готовий говорити конкретно. На президентських виборах набагато простіше боротися з фальсифікаціями, тому що ти ведеш одну велику кампанію. Тут, крім виборів за партійними списками, є ще 199 маленьких кампаній. Ось там фальсифікації і скупка набагато ефективніші, як це не прикро", - підкреслив він.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com