Enter your email address:

   
   
"Ви всі - ніхто". Виступ Микити Потураєва перед "слугами народу" в Трускавці. Відео

"Страна.ua" отримала запис виступу лекції для депутатів від "Слуги народу" в Трускавці Микити Потураєва - одного з головних політтехнологів партії.

Модератор представив Потураєва майбутнім депутатам, як "представника ідеологічної групи", і він звернувся до них з емоційною промовою.

"Давайте розберемося, перш, ніж почнемо працювати (а я буду працювати разом з вами), хто ми такі. Це дуже важливо. Тобто зараз ви помилково думаєте, що ви всі політики. Це велика помилка. Відповідь: ні. Я працюю з 1996 року і мій перший клієнт була Юлія Володимирівна Тимошенко. Дивіться, є соціологічна цитата з приводу всіхтих, хто  тут сидять. Поправка на явку, туди-сюди. Загалом - майже 45. Як це сталося? Як ви тут опинилися? Я вам поясню як. тому що моя робота пояснювати як. Ви тут опинилися тому, що виборець шукав людей політичної партії "Слуга народу". І йому було все одно, яке прізвище буде вказана в цьому рядку. Ці вибори виграв Володимир Олександрович Зеленський. Вам про це вже говорили, і я хочу звернути на це ще раз вашу увагу: всі ви, і я в тому числі, людина, яка займається політтехнологіями з 1996 року, а багато хто з вас, в цей час, ще в дитячий сад ходили ... Всі ви - політично ніхто. Я хочу, щоб це кожен почув. Ви суб'єкти в житті, але політичними суб'єктами ви не є. Що таке партія? Це з англійської означає "частина". Частина суспільства. Ви ще не партія, але вам доведеться нею стати. Вам потрібно стати політичними суб'єктами. Це ваше завдання на цей тиждень. Ми хочемо цього. Я знаю, і повірте, всі знають. Про це всі знають. Про це знає Дмитро, про це знає Олександр, про це знаю я. Там хтось уже в телефонах. Я ж це бачу. Хтось думає про те, як поїхати до Львова. Хтось думає про те, як взагалі звалити - ок! Це ваше право. Ви були ніким, але ті, хто залишаться - стануть кимось", - заявив народним обранцям Потураєв.

За словами джерела "Страна.ua" в "Слуга народу", виступ Потураєва викликало вельми неоднозначну реакцію серед майбутніх депутатів.

"Багато хто, м'яко кажучи, ох@ли і перше, що почали уточнювати, а хто такий взагалі Потураєв, який говорить, що ми ніхто? Коли організатори заходу намагалися позиціонувати себе як лідери фракції, це викликало сміх. Коли ж ми почули заяву Потураєва, багато депутатів, особливо мажоритарники, відчули себе ображеними. А яка може бути реакція у дорослих людей? Там же не тільки студенти сидять, а й дорослі зрілі люди, які таких як Потураєв на роботу в пристойне місце не візьмуть. Коротше, лекторський епатаж викликав протилежні й ефект", - розповіло джерело "Страна.ua", яке було присутнє на лекції.

І уточнив, що спробує донести до керівництва партії і президента думку про те, що не найкраща стратегія - комунікувати з людьми через настільки дивних посередників як Потураєв або ж Давид Арахамія (4-й номер в списку "Слуги народу").

"Не потрібно між нами, дорослими людьми вибудовувати прошарок в особі "Потураєва-Арахамія", осінена ідеями Петра Олексійовича і які намагаються монополізувати вплив у фракції. Так не буде", - сказало джерело.

Нагадаємо, з понеділка, 29 липня, стартували курси нардепа для новообраних парламентаріїв від "Слуги народу" (всього від партії пройшли 254 особи). Зе-депутатів будуть навчати роботі у Верховній Раді спеціально запрошені тренери, в тому числі фахівці Київської школи економіки. За цей час вони повинні будуть пробігтися по макроекономіці, отримати уявлення про бюджетний процес, публічні комунікації, нормах створення законопроектів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com