Enter your email address:

   
   
«Сумно»: голова Окружного адмінсуду Вовк каже, що почув про допит ГПУ у соцмережах

Голова Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк вважає, що в Генпрокуратурі піар перемагає здоровий глузд.

Так він прокоментував інформацію про те, що дізнався про виклик в ГПУ через пост речниці генпрокурора Лариси Сарган у соцмережах, а не згідно з нормами КПК.

«Щойно дізнався, що ГПУ викликає мене для проведення процесуальних дій: вручення підозри та допиту. Здивований, що про повістку я дізнався з Фейсбуку Лариси Сарган, а не так, як це має бути згідно норм КПК», – пише він.

За його словами, у Генпрокуратурі піар перемагає здоровий глузд.

«Складається враження, що повістка була виписана ГПУ виключно на вимогу «грантових зрадолюбів».Я публічно заявляв і ще раз наголошую: Я не боюсь вручення підозри. Більше того, я особисто закликав саме до законних процесуальних дій. Вручення підозри – це єдина законна можливість довести абсурдність ситуації, яку штучно створили Ситник та Горбатюк», – вказує він.

Нагадаємо, 26 липня детективи НАБУ разом зі Управлінням спеціальних розслідувань ГПУ здійснюють санкціоновані обшуки у приміщенні Окружного адміністративного суду м.Києва (ОАСК) в межах розслідування можливого вчинення кримінальних правопорушень головою та окремими суддями ОАСК. За

Діяльність Окружного адмінсуду Києва становить загрозу національній безпеці, – сказав керівник управління спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк. «Встановлено, що фактично відбувається системне втручання в розгляд справ судами з боку, в першу чергу, керівництва цього суду. Але не тільки в розгляд справ, а й в діяльність інших органів держвлади, в тому числі Конституційного суду, відомств, судів, що, за нашою оцінкою, фактично становить загрозу національній безпеці, тому що в ручному режимі приймаються рішення», – сказав він.

Голова Окружного адмінсуду Павло Вовк вважає записи, оприлюднені НАБУ, монтажем.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com