Enter your email address:

   
   

Народний депутат Андрій Іванчук проінспектував ремонт дороги на вулиці Шевченка в Коломиї і прокоментував прохання глави України Володимира Зеленського відремонтувати дорогу в Космачі, який входить в сусідній округ, по якому обрано представника партії "Слуга народу".

Відповідне відео опубліковано в Facebook.

Відзначається, що кілька днів тому на вулиці Шевченка в Коломиї розпочалися ремонтні роботи, також йде ремонт дороги Городенка-Івано-Франківськ. Ці два об'єкти втілюються за державні кошти за сприяння Андрія Іванчука.

"Я переконаний, що до зими ці дороги, які жителі нашого округу очікують дуже багато років, будуть виконані в найкращій якості", - підкреслив Андрій Іванчук.

Крім того, нардеп також прокоментував прохання Володимира Зеленського відремонтувати за свій рахунок дорогу в Космачі, вартість ремонту якої становить 175 млн грн.

"Я думаю, президент Володимир Зеленський мав на увазі допомогти переможцеві від "Слуги народу" на сусідньому виборчому окрузі своїм досвідом: правильно оформити документи, зробити проект і, відповідно, технічну документацію, щоб вирішити проблеми цього округу", - пояснив Іванчук.

Також Андрій Іванчук вважає виправданим підняте на зустрічі з главою держави питання про приватно-державне партнерство. Однак, його ще потрібно врегулювати на державному рівні, додає він.

"Я вважаю, що це дуже правильна ініціатива президента: залучати український бізнес до вирішення інфраструктурних проблем", - сказав Іванчук.

 

Однак пізніше в коментарі до посту нардепа зазирнули і сам президент України Володимир Зеленський, а також глава Офісу президента Андрій Богдан. "Ні, пане Іванчук, ви пообіцяли, тому фінансуйте", - написав Зеленський. "Ні. Президент вірить, що ви профінансіруете ці роботи!", - підтримав  Андрій Богдан.

Вчора, перебуваючи з робочою поїздкою в Івано-Франківській області, президент України Володимир Зеленський закликав нардепа Андрія Іванчука, який пройшов в Раду IX скликання від округу №88, вкласти в ремонт доріг 175 млн гривень. Зеленський помітив нардепа Андрія Іванчука, який як самовисуванець пройшов в нову Раду від округу №88 (В Раді VIII скликання обирався від "Народного фронту"). При цьому варто відзначити, що село Космач, про який далі пішла мова, розташоване в 89-му виборчому окрузі, де переміг мажоритарник від "Слуги народу" Володимир Тимофійчук.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com