Enter your email address:

   
   
Луценко: Писати заяву про звільнення, тому що всі пишуть, я не згоден

Генеральний прокурор України Юрій Луценко сказав, що напише заяву про звільнення, щойно "буде кому її розглядати".

Генеральний прокурор Юрій Луценко в інтерв'ю "Цензор.НЕТ", опублікованому 21 серпня, заявив, що не згоден писати заяву про звільнення тільки тому, що їх усі пишуть.

"Очевидно, що президент України Володимир Зеленський хоче іншого генпрокурора. Звичайно, команда президента не могла ніяк зрозуміти, чому всі написали заяву, а я не написав. Писати заяву, тому що всі пишуть, я не згоден. Я сказав: закон передбачає мою відставку тільки у двох випадках: або за рішенням парламенту, або за власним бажанням", – сказав він.

Луценко заявив, що в нього не було бажання працювати у ГПУ під час невизначеності між президентськими і парламентськими виборами. Водночас зазначив, що саме тандем ГПУ – МВС забезпечив такі прозорі вибори.

"За результатами виборів я, безумовно, напишу заяву, як тільки буде кому її розглядати. Але написати заяву після президентських виборів, знаючи, що той парламент нікого не зніме, і три місяці тримати в.о. генпрокурора я вважаю неправильним. Зараз усе буде як треба, і за крісло я не тримаюся. Мені є чим звітувати. У разі, якщо нова команда захоче моїх порад, вона їх отримає", – сказав генпрокурор.

Луценка призначили на посаду генпрокурора 12 травня 2016 року.

11 червня 2019 року президент України Володимир Зеленський вносив до Ради подання про звільнення глави ГПУ.

18 червня голова комітету Верховної Ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, народний депутат від "Батьківщини" Андрій Кожем'якін заявив, що в поданні на звільнення Луценка не вказано жодної з передбачених законодавством підстав для його відставки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com