Enter your email address:

   
   
Депутати з "Слуги народу" не знають, як розшифровується ДБР і САП. Відео

Троє з чотирьох народних депутатів від фракції "Слуги народу", опитаних журналістами Bihus.Info в перший день роботи нового парламенту, не змогли розшифрувати абревіатури - назви державних органів. Відеоролик з опитуванням з'явився на YouTube-каналі Bihus.Info.

Так, депутат Сергій Гривко на прохання сказати, що таке САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура), виголосив: "Я ще вчуся, вибачте, але я не розшифрую".

З цим же завданням не впоралася і Ольга Коваль. "Я чула, але я боюся помилитися", - зам'ялася вона.
 
Парламентарій Денис Герман зміг розшифрувати абревіатуру ДБР (Державне бюро розслідувань), але не знав, що таке САП і АРМА (Агентство по розшуку та управління активів). Також він не в курсі, хто такий Назар Холодницький (керівник САП).Що ховається за літерами АРМА, виявилося невідомим й нардепу Андрію Клочко. "Я знаю, але не буду зараз відповідати", - заявив він.

Не впоралася з цією абревіатурою і Аліна Загоруйко. Правда, вона знає, чим відрізняється САП від ДБР, а також хто очолює САП і НАБУ. А "слуга народу" Дмитро Костюк, який хоче працювати в аграрному комітеті, не відповів, скільки квадратних метрів землі в одному гектарі.
 
"А от не буду відповідати на питання. Тому що за одним питанням буде друге, потім третє, а потім підуть такі питання, які ну зовсім не буду знати", - чесно зізнався він.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com