Enter your email address:

   
   
Власники «віджатого» бізнесу отримали можливість оперативно відслідковувати рейдерів

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет похвалився двома перемогами у боротьбі з рейдерством. За його словами, відтепер відкриті дані про юридичних осіб будуть оновлюватись щодня, а не щотижня, як було раніше.

«Чому це важливо? Часто рейдерство виражається в тому, що у компанії раптом замінили власника або директори в той час, як реальні власники про це нічого не знають. В Україні є кілька компаній, які дозволяють безкоштовно відстежувати такі зміни – OpenDataBot, ПриватБанк, YouControl, Lіga, Vkursi. І якщо раніше жертва рейдерства міг дізнатися про несподівані зміни в своїй компанії з запізненням до тижня (за цей час компанію можуть «віджати» ще більше – забрати активи, перепродати і т.д.), то тепер затримка буде до одного дня», – пише Дубілет на своїй сторінці у Facebook.

Окрім того він додав, що відтепер у власників компаній з’явилась можливість подавати скарги в Антірейредскую комісію в електронній формі через сервіс iGov.

«Раніше, щоб подати скаргу, вам потрібно було, по-перше, найняти юристів, які підготують для вас великий пакет документів (і навіть з цим половина заявок відхилялась з формальних причин). Більш того, поки ці документи доходили до комісії через ланцюжок канцелярій, могло пройти 2 тижні. Ми ж створили на iGov форму, яку майже неможливо заповнити так, щоб її відхилили за формальними ознаками (можна навіть заповнити без юристів!). Більш того, вона надходить в роботу комісії миттєво!», – додає Дубілет

Таким чином, за словами міністра, якщо у кого-то «віджали» бізнес, то тепер бізнесмен зможе дізнатися про це набагато раніше, а також оперативно подати скаргу в комісію, яка майже відразу може провести засідання і «відкотити» шахрайську оборудку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com