Enter your email address:

   
   
Медведчук

 Стаття Олександра Ружанського "Давайте дивитися правді в очі - Україна майже повністю знаходиться під російським управлінням" стала резонансною, але не втрачає своєї актуальності.

Навіть мер Львова Андрій Садовий пише у Фейсбуці:

"Медведчук купує українські ТБ-канали, Медведчук продовжує заробляти на ринку нафти і газу в Україні, Медведчук очолює партію «За життя». Ми ж, надіюсь, всі прекрасно розуміємо, що буде далі, якщо нічого не зміниться? Медведчук в українській політиці і в майбутньому українському парламенті - це вирок Україні після Революції і п‘ятьох років війни. І цей реванш не зупинить ані Порошенко, ані Тимошенко. Бо вони і є реванш."

 Жорсткий запис у Фейсбуці зробив і скандальний журналіст Ігор Громов:

"Генерал-губернаторство Малоросія, або хроніки сучасної України.

Україна згідно адміністративно-територіального розподілу представляє собою унітарну державу, що включає в себе 24 області.

Але очолюють регіони чомусь саме губернатори, маючи абсолютну владу в регіонах, так само як і в Росії. Тож президента країни можна сприймати як такого собі генерал-губернатора, який повністю залежить від країни агресора.

Україна наразі це таке собі генерал-губернаторство мутованої Російської імперії з безправним населенням та природними ресурсами, які за безцінь скуповуються іншими державами. Населення в таких умовах, звісно, не має жодного контролю над даними ресурсами.

Більше того, українське генерал-губернаторство вже п'ятий рік знаходиться в стані соціального бунту, який послідовно та жорстоко придушується. Все почалося з подій Майдану восени 2013 року, коли сили, яким належала влада в 40-мільйонній країні, вирішила підм'яти хвилю народного протесту та влаштувала перший котел для активних людей, цинічно знищивши їх в центрі європейської столиці.

Скориставшись піднесенням як народних мас так і неймовірного підняття патріотичного духу, новий владний клан направив цю хвилю на жорстоке знищення вже в котлах на сході в рамках гібридної необ'явленої війни, постійно координуючи цей процес з країною-агресором.

Кожен губернатор на місці має виконати лише одну ціль - гарантувати необхідну кількісь голосів для Порошенка на виборах 2019 року. Все інше - дрібні деталі.

Погляньмо на феодальну по своїй суті ситуацією в регіонах - Одеська область контролюється російським бандитом Трухановим, Харківська - колаборантом Кернесом, Хмельницька віддана на відкуп Герегам і так далі.

Вбивства активістів, мізерні зарплати та пенсії, свавілля правоохоронних органів та інші факти - це лише похідні, трагічні наслідки яких будуть тільки збільшуватися.

Україна давно втратила свою державність, погодьтеся.

І самий страшний факт, що не тільки Росія претендує на Україну та, по факту, править українцями - інші країни, наприклад, Ізраїль, вже теж активно розпоряджаються справами колись 40-мільйоної нації.

А з представниками претендентів на людські та природні ресурси українські генерал-губернатори завжди домовляться, від чого стає просто страшно.

Чи можуть щось змінити безвольні заручники цієї системи? Відповідь - ні, не зможуть, плавно переходячи на підножний корм, або втікаючи на заробітки в сусідні країни.

На фото часів Майдану - кум Путіна Віктор Медведчук зображений на картині з власної колекції саме у статусі такого генерал-губернатора.

Медведчук до цього часу зберігає контроль як над оточенням Порошенка так і над іншими кланами у владі."

А ви все ще вірите в незалежність України?

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com