Enter your email address:

   
   
Абромавічус розповів, що його призначили директором "Укроборонпрому" без конкурсу через загрозу нацбезпеці

До кінця року буде проведено конкурс на посаду гендиректора Держконцерну "Укроборонпром", який в кінці серпня очолив Айварас Абромавічус.

Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

Зокрема, мова йде про те, що протягом останніх двох місяців Абромавічус очолював Наглядову раду Концерну, куди був введений указом президента Володимира Зеленського від 12 червня 2019 року. З тих пір була сформована номінаційна комісія за участю міжнародних консультантів, проведені десятки співбесід і відібрані декілька претендентів на посаду гендиректора.

"Але поки йшла процедура спецперевірки кандидатів, в концерні почали відбуватися речі, які могли мати негативні наслідки для національної безпеки країни", - повідомив Абромавічус.

Зокрема, мова про те, що без узгодження з наглядовою радою листувалися статути підприємств-учасників концерну, в ЗМІ почали з'являтися витоки секретних контрактів, до яких не мали доступ навіть члени наглядової ради, а на самих підприємствах колишнім керівництвом була створена атмосфера нездорової конкуренції і боротьби за посади.

"Нам почали надходити негативні сигнали від наших контрагентів і міжнародних партнерів. Все це загрожувало істотними репутаційні втратами як самого концерну, так і держави, чого ми допустити не могли", - констатував Абромавічус.

Так пояснюється призначення нового гендиректора держконцерну без проведення конкурсу. Однак він, за словами Абромавічус, все ж відбудеться.

"І президент, і я, і всі члени наглядової ради концерну залишаємося прихильниками конкурсного відбору генерального директора" Укроборонпрому ". Це наша амбіція і вона буде втілена в життя. Конкурс буде оголошено до кінця року", - повідомив Абромавічус.

За його словами, своїми першочерговими завданнями на новій посаді він вважає стабілізацію щоденної роботи концерну, запуск процесу фінансового аудиту та здійснення кадровий ротації серед ТОП-менеджменту концерну і підприємств, що входять в "Укроборонпром".

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com