Enter your email address:

   
   
Політичне (не)правосуддя чи державна зрада?

Звільнення Київським апеляційним судом з-під варти під особисте зобов'язання фігуранта справи МН17 Володимира Цемаха є злочинним актом спотвореного правосуддя й політично вмотивованим, що має усі ознаки державної зради.

Крім того, важливо нагадати, що суд звільнив В.Цемаха після того як Брехтьє ван де Мойсдік, голова Об'єднаної слідчої групи з розслідування збиття малайзійського лайнера, заявив про безумовне бажання слідчих допитати українського арештанта. Немає сумнівів, що таке рішення було зумовлене вимогою РФ, а це означає, що українське "правосуддя" діяло з політичним оглядом і метою його було, під прикриття перемовин з обміну полоненими, порятунок В.Путіна в контексті звинувачення РФ у міжнародному злочині.
Рішення це завдало й удару по репутації держави Україна у світі, позаяк український суд звільнив міжнародного терориста, який обвинувачувався у масовому вбивстві сотень мирних громадян іноземних держав.
З іншого боку Київський апеляційний суд прийняв злочинне рішення, позаяк звільнив з-під варти громадянина України, який вчинив державну зраду!
Є у цьому й інший, моральний аспект, зокрема як він вплине не лише на довіру до української влади західних країн, а й на працівників вітчизняних спецслужб. Єдиний, відносно, але сумнівний, бонус з цього ганебного акту -- звільнення, сподіваюся ближчим часом, наших заручників путінським режимом...
Держава Україна мусила берегти життя В.Цемаха як свій юридичний скарб, тепер же практично немає сумніву, що ця особа зникне і пропаде назавжди (в тому числі через передчасну смерть). А до цього, не виключено, ще встигне й відмовитися від власних свідчень і заявити, що його покази були здобуті внаслідок шантажу, погроз і катувань тощо...
Відтак, виникає підозра чи не вчинили судді вказаного суду злочин й, відповідно, чи було їхнє рішення політично вмотивоване через вплив іноземного (російського) чинника, а тоді чи не має їхнє рішення ознак державної зради?
І, зрештою, чи причетна до рішення суду щодо звільнення В.Цемаха політична верхівка України, а у цьому разі справа набуває зовсім іншого забарвлення й висуває на порядок денний питання національної безпеки!

Павло Гай-Нижник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com