Enter your email address:

   
   

Впродовж годинної розмови Аваков не тільки відмовився від запропонованих йому заступників і заявив про бажання самостійно формувати команду МВС, а й не погодився віддати Нацгвардію Зеленському.

За інформацією джерел, у середу відбулася зустріч Володимира Зеленського і Арсена Авакова, за участи очільника Офісу президента Андрія Богдана і помічника президента Сергія Шефіра, якого вважають близьким товаришем міністра внутрішніх справ, повідомляє Дзеркало тижня.  

Зазначається, що судячи з усього, годі говорити про мир і злагоду між очільником силовиків та Банковою.

Однак впродовж годинної розмови Аваков не тільки відмовився від запропонованих йому заступників і заявив про бажання самостійно формувати команду МВС, а й не погодився віддати Нацгвардію Зеленському.

На думку джерела, питання заступників незабаром вирішиться і не обов’язково стане критичним, адже довелось Авакову змиритись із призначенням Еки Згуладзе своєю першою заступницею, а Хатії Деканоідзе – очільницею новоствореної Національної поліції.

«А от щодо Національної гвардії все може бути складнішим – не виключено, що в разі, якщо такі зміни буде ухвалено, міністр МВС сам подасть у відставку Принаймні така погроза пролунала під час зустрічі на Банковій», – зазначають експерти.

Нагадаємо, раніше голова фракції «Слуги народу» Давид Арахамія  заявляв, що Аваков залишається в Кабміні під відповідальність Зеленського.

«Арсен Борисович тимчасово залишається під персональну відповідальність президента. Арсен Борисович Аваков буде в якості перехідного міністра», – підкреслив він.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com