Enter your email address:

   
   

Олександр Ковальов, народний депутат Верховної Ради України, погрожував журналістів руху «Чесно» після скандалу з кнопкодавством.

Це сталося після того, як була опублікована новина про факт першого кнопкодавства в парламенті. Цей мажоритарник-самовисуванець з Донецької області підійшов в кулуарах до журналістів і зробив на свій мобільний фото журналіста «Чесно» Олександра Саліженко. Після цього нардеп відправив фото кореспондента комусь в месенджері. Про це повідомляється на веб-сторінці руху «Чесно».

Журналіст запитав, чи можна це розцінювати як загрозу. З відповіддю політик не забарився.

Ми ще зустрінемося і докладно про це поговоримо, - заявив кнопкодав, записав прізвище журналіста і поцікавився, из якого він округу.

Рух «Чесно» відзначило, що розцінює дії Ковальова як загрозу журналістам за виконання професійної діяльності відповідно до статті 345-1 (загроза або насильство по відношенню до журналіста) Кримінального кодексу України. Журналісти вже подали заяву про злочин до правоохоронних органів.

Як відомо, Ковальов балотувався в український парламент з прифронтового округу № 51, велика частина виборців якого живе на окупованих територіях. За кандидата проголосували лише 220 осіб (33%). Отже, нардепа підтримала найменша кількість виборців по всій країні.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com