Enter your email address:

   
   

У Володимира Зеленського не виключають, що дострокові вибори можуть бути проведені у певних регіонах.

Про це в інтерв’ю журналістам розповів народний депутат від “Слуги народу” Олександр Качура, передає Українська правда.

За словами соратника глави держави, підготовка до дострокових виборів може бути запущена після завершення процесу формування місцевих громад.

“З приводу можливих місцевих виборів, то я все ж хотів би, щоб процес децентралізації завершився, а тільки після цього, думаю, вибори будуть можливі”, – заявив Качура та зробив припущення, що реформа децентралізації буде завершена вже навесні 2020 року.

Народний депутат від “Слуги народу” стверджує, що дострокові вибори допоможуть провести “перезавантаження влади” в проблемних регіонах України.

“Є кілька регіонів. Наприклад, на моїй рідній Сумщині є міська рада, не буду нікого ображати, щоб не подавали позови, але факт залишається фактом. Завдяки діяльності керівництва цього міста не ходять зараз трамваї, не ремонтуються дороги”, – підкреслив він.

Підсумовуючи, Олександр Качура зазначив, що дострокові місцеві вибори можуть пройти в Одесі, Харкові, Луцьку та Києві. Він також заявив, що проведенні виборів був проінформований Офіс президента Володимира Зеленського.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com