Enter your email address:

   
   
Богдан: В "Слуга народу" є психічно хворі

Глава Офісу президента розповів про проблемні моменти у відносинах з членами фракції Слуги народу. Глава Офісу президента Андрій Богдан заявляє, що в парламентській фракції Слуга народу є психічно хворі люди.

Про це він сказав в інтерв'ю ВВС News Україна, опублікованому в понеділок, 16 вересня. У Богдана запитали його ставлення до того, що "слуги народу" вже нібито скаржаться, що Офіс президента хоче зробити з них "підконтрольних ручних тварин".

"Там є божевільні люди, психічно хворі. Зріз суспільства. Наука не встановила, хто така психічно здорова людина. У кожного з нас є фобії: і у вас, і у мене. Немає еталона психічно здорової людини. Хтось себе почуває тваринами - що ми можемо зробити", - зазначив він. За словами глави ОП, розбіжності у відносинах з фракцією могли бути викликані тим, що частина "слуг народу" прийшли з "іншого кола спілкування". "Є 254 людини, більшість з яких прийшли не з твого кола спілкування. Частина людей прийшла реально з Фейсбуку. Частина людей ми в інтернеті шукали: хто популярний по цьому округу - ми йому дзвонили і питали: "Ідеш від нас? Завтра треба віднести документи". Є ті, кого давали обласні штаби. Є журналісти, яких нам рекомендував наш прес-центр. Є люди від BRDO, яких привів Олексій Гончарук, яких ми в житті ніколи не бачили", - розповів Богдан.

Він зазначив, що жодна партія в Україні ніколи раніше не формувала такий список, при цьому "без єдиної копійки". "Звичайно, там різні люди. Там є люди, які раніше на ринку продавали фрукти, там є весільні фотографи. Там різні люди. Частина нашої роботи - це формувати з них команду", - додав він.

Нагадаємо, минулого тижня ЗМІ повідомили, що в "Слуга народу" скаржаться на керівництво партії і Офіс президента. Невдоволення нардепів, за даними ЗМІ, викликав законопроект, який передбачає позбавлення мандата за вихід і невходження до фракції. Пізніше його вирішили відкликати.

Loading...

Коментарі   

+3 #1 true 19.09.2019, 04:01
"Ідеш від нас? Завтра треба віднести документи"

Пардон, а кто больше всего хотел именно ДОСРОЧНЫХ выборов? Кому понадобилось устраивать спешку и ставить на уши всю страну, чтобы провести выборы всего-то на 3 месяца раньше? Может быть как раз эти 3 месяца и позволили бы тщательнее отобрать кандидатов. Так нет. Ну вот и не жалуйтесь. Кого набрали, с теми и мучайтесь теперь 5 лет.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com