Enter your email address:

   
   
 Янукович готується до повернення в Україну – адвокат

Захисники Януковича зараз намагаються зробити все для того, щоб засудженого за державну зраду екс-президента після прибуття не посадили до української тюрми.

Колишній президент України Віктор Янукович, який у лютому 2014 року втік у Росію та засуджений до тривалого тюремного ув'язнення за державну зраду, планує повернутися в Україну, заявив адвокат Януковича Віталій Сердюк після засідання Апеляційного суду Києва, де розглядалися апеляції на вирок екс-президенту, передає "5 канал".

"Основні завдання, поставлені клієнтом – забезпечити притягнення до відповідальності винних у здачі Криму, винних у вчиненні антиконституційного захоплення влади або державного перевороту – зараз виконуються", – заявив Сердюк.

Також адвокат заявив, що захисники Януковича зараз намагаються зробити все для того, щоб засудженого за державну зраду екс-президента після прибуття не посадили до української в'язниці.

"Він зараз перебуває на території Російської Федерації тимчасово. І захистом здійснюються заходи, які забезпечать можливість його перебування на батьківщині", – зазначив Сердюк.

 

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com