Enter your email address:

   
   

Президент України Володимир Зеленський вдячний лідерам країн ЄС за допомогу Україні, але вважає справедливою критику на їхню адресу, що пролунала під час телефонної розмови з президентом США Дональдом Трампом.

"Я за кожне своє слово відповідаю. Я багато разів дякував, дякую і зараз на зустрічі з президентом Трампом сказав, що вдячний за будь-яку допомогу Україні від наших європейських лідерів, від пані Меркель, від пана Макрона, і від інших. Розмова з Трампом відбувається в дуже складний період, коли Росію повернули в ПАРЄ, санкції не чинили такий сильний тиск на будівництво "Північного потоку-2", і я говорив про це з усіма лідерами, про яких я говорив в цій розмові, або про яких я не говорив " , - сказав він журналістам "Інтерфакс".

Зеленський підкреслив, що не хоче ні про кого говорити погано, і всім, хто допомагає Україні, він вдячний.

"Але я сказав правду, тому що "Північний потік-2 "для нас велика загроза енергетичній безпеці. Тому що ми можемо втратити з вами транзитні гроші, близько $ 3 млрд. І, на мою думку," Північний потік "- це таке собі поступове зняття санкцій. Це моє особисте бачення, і я про нього відверто кажу. А за все інше велике спасибі ", - пояснив він.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com