Enter your email address:

   
   
Нардеп від "Слуги народу" Безгін про "кнопокодавство" у Раді: Будемо позбавляти мандату

Разом з тим, депутат каже, що в залі засідань парламенту така атмосфера, що "руки самі тягнуться натиснути кнопку" голосування замість колеги за його відсутності.

Партія "Слуга народу" вирішила, що випадки "кпонподавства" у парламентській фракції були першими й останніми, в подальшому будуть більш суворі покарання, аж до позбавлення мандату. Про це повідомив нардеп від "Слуги народу" Віталій Безгін в ефірі ObozTV .

"Те, що трапилося – біда, це дістало осуд усіх представників фракцій. Всередині фракції ми вирішили, що це перший і останній випадок, коли все залишається таким чином. Люди вибачилися і свою зарплату переводять на благодійність. Ми також вели мову, що ці гроші повинні бути спрямовані сім'ям загиблих у той день двох українських героїв. Але у нас є внутрішнє рішення, що якщо такі випадки будуть надалі, то людина має все-таки скласти мандат", – заявив Безгін.

За його словами, таке рішення було ухвалене на внутрішньофракційному обговоренні.

Разом з тим, Безгін каже, що атмосфера зали засідань у Верховній Раді сприяє "кнопокодавству".

"Якщо, наприклад, ти сидиш на своєму місці, а колеги навпроти немає, реально руки тягнуться натиснути кнопку", - зазначив нардеп.

Хоча Безгін вважає, що це трохи смішно, але він і сам не знає, як пояснити таке явище.

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді поточного скликання кількох народних депутатів від "Слуги народу" впіймали на кнопкодавстві. Спікер парламенту Дмитро Разумков назвав таку ситуацію неприпустимою.

Нагадаємо, Верховна Рада направила до КСУ законопроект про позбавлення депутатського мандату за кнопкодавство. Станом на зараз ст. 84 Конституції України зобов'язує народних депутатів України голосувати особисто. Однак чинне законодавство не передбачає жодних санкцій депутатам за порушення цієї норми.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com