Enter your email address:

   
   
ЗМІ повідомили про появу російського спецназу на норвезькій території

Бійці російського спецназу були виявлені на території архіпелагу Шпіцберген, а також на материковій частині Норвегії.

Видання, що спеціалізується на питаннях оборони і безпеки Скандинавії AldriMer, посилаючись на джерела в розвідувальних службах Норвегії та її союзників по НАТО, вказує, що російські солдати розвідували місцевість і вивчали важливі об’єкти інфраструктури, повідомляє РБК.

Стверджується, що фотографії, які свідчать про появу спецназівців на норвезькій території, Осло надали американці, які проводили в цьому районі зйомку з розвідувальних літаків.

У Норвегії появу спецназівців пов’язали з російськими військовими навчаннями в Баренцевому морі, під час яких Північний флот Росії наблизився до Шпіцбергену. При цьому на материковій частині країни іноземні військові діють під виглядом цивільних, стверджують джерела видання.

Офіційно в Міністерстві оборони Норвегії і спецслужбах країни інформацію про появу російських військових коментувати відмовилися.

У Міноборони Росії повідомлення норвезьких ЗМІ також поки не коментували.

Навчання Північного флоту почалися в середині вересня. Так, 22 вересня в районі Землі Франца-Йосипа були проведені бойові стрільби з участю протичовнового корабля «Віце-адмірал Кузнєцов», десантних кораблів «Александр  Отраковский» і «Кондопога».

Відповідно до договору про Шпіцберген Росія (як правонаступниця СРСР) має право на експлуатацію природних ресурсів архіпелагу, який належить Норвегії. При цьому жодна країна не може використовувати острів у військових цілях. Демілітаризованою зоною є і прибережні води Шпіцбергена.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com