Enter your email address:

   
   
Плану «Б» бути не може: У Росії відреагували на «формулу Штайнмайера»

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що альтернативи варіантів для мінських угод немає, а «формула Штайнмайера» є компромісним рішенням з досягнення миру на Донбасі.

Про це Лавров сказав в інтерв’ю Першому каналу, передає Інтерфакс.

«Плану «Б» бути не може. Мінські угоди – це база, на якій все має вибудовуватися. Якщо вже бути конкретним, то «формула Штайнмайєра» – це вже компроміс у порівнянні з початковим текстом мінських угод, схваленим Радою Безпеки ООН. Початковий текст передбачав: спочатку закон про особливий статус і фіксація його в Конституції, а потім проведення виборів», – сказав глава російського МЗС.

Він нагадав, що коли велися переговори у нормандському форматі в попередні роки, тодішній президент Петро Порошенко виступав проти послідовного надання особливого статусу для Донбасу і виборів, оскільки не знав, за кого голосуватимуть люди. Тому Штайнмайер запропонував свій план вирішення проблеми, який зараз відомий як «формула Штайнмайера», і при його реалізації немає ніяких відходів від базових принципів мінських угод.

Лавров також додав, що це включає амністію, особливий статус, закріплений у Конституції, розведення сил і засобів, повне відновлення економічних зв’язків, зняття блокади.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com