Enter your email address:

   
   

Переписки нардепа від "Слуги народу" Богдана Яременка у пошуках ескорт-послуг зафіксували ще у вересні, але одразу публікувати не стали.

Виявилось, що депутат систематично переписувався з жінками під час роботи, а листування 29 жовтня стало завершальним доказом.

Про це пише видання Bykvu.

Так, 29 жовтня нардеп погоджував зустріч з дівчиною найближчими днями.

“Вітаю. Я не лише не передумав, але ще в суботу запропонував зустрітися і перейти для полегшення спілкування в Вотсап або Вайбер. Навіть телефон залишив. Зустрітися можемо завтра ввечері або в четвер …”, – пише нардеп. 

Того ж дня  у дівчини на ім’я Ельвіра нардеп цікавиться, якому алкоголю вона надає перевагу.

“Під настрій. Вино, віскі, шампанське”, – відповідає дівчина.

 

Під час голосування Яременко читав анкету 32-річної жінки на ім’я Аліна, яка в анкеті вказала переваги: секс, зустріч, побачення. Також дівчина  зауважила, що її не цікавлять стосунки.

У той же час  парламентарій  спілкувався з дівчиною, яка в месенджері Facebook була підписана як Анна Степаницька. Дівчина надіслала нардепу фотографію і похвалилася, що купила “комбез”.

    Анна: Я ж комбез купила

    Яременко: Непогано. Треба з  тебе більше леді робити.

    Анна: Я ж і так леді)))

    Яременко: Потрібно і виглядати, як леді .. (почав писати нардеп, але передумав і стер повідомлення).


Відзначимо, що дівчина вже видалила профіль із соцмережі. Але на сайтах знайомств і кастингів для фільмів зареєстрована 20-річна дівчина з таким ім’ям і прізвищем.

Варто також виділити листування нардепа з жінкою на ім’я Галина, з якою в нього були раніше стосунки.

    Галина: Парадне відкрите піднімайся на 9 поверх повертай на ліво 105 кв. (Орфографія і пунктуація автора збережені, – ред.)

    Галина (16 вересня): Привітик. Гарного легкого тобі дня і три смайла поцілунку.

    Яременко: Взаємно сонечко

    Галина: Привіт. Я знову прошу тебе про допомогу. Я знаю, що можливо набридла тобі своїми проблемами. Але, це мрія всього мого життя, будь ласка допоможи ти знаєш я живу на зйомній квартирі є можливість мати свою квартиру. Мені треба $10 000 щоб у мене був дах над головою з дочкою, для мене це так важливо, я готова заради цього на все! на будь-які твої умови, будь ласка допоможи мені (Орфографія і пунктуація автора збережені, – ред.)

    Яременко: Галя, це значно вище моїх можливостей


 

Також нардеп листувався з 18 – річною дівчиною, у якої цікавився, “скільки їй потрібно грошей на місяць”, а іншій  дівчині  розповідав, що одружений і “нова людина в політиці”.

Нагадаємо, що в Україні офіційно проституція незаконна. 18 вересня 2015 року  зареєстровано законопроект про регулювання проституції та секс-закладів. Документ був внесений депутатом від “Волі народу” Андрієм Немировським, але депутати так і не ухвалили той документ.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com