Enter your email address:

   
   

Голови профспілок шахт Львівської області заявили, що не мають наміру залишати будівлю облдержадміністрації, поки не буде вирішено питання з боргами із зарплат.

Голови профспілок чотирьох шахт Львівської області оголосили голодування у приміщенні Львівської ОДА. Про це у вівторок, 21 січня, повідомив голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці у Facebook.
 
"Голодування на знак протесту проти невиплати зарплат оголосили керівниця Регіональної організації Незалежної профспілки гірників України міста Червонограда Мирослава Кафтан (шахта Лісова), глави ППО НПГУ шахт Межирічанська, Степова і Червоноградська ДП Львіввугілля - Василь Лесняк, Василь Семканіч і Валерій Бабій відповідно", - повідомив Волинець.
 
За його словами, четверо голодуючих перебувають у приміщенні Львівської ОДА і не планують залишати будівлю, поки не буде вирішено питання заборгованості перед працівниками підприємства.
 
Відзначається, що профспілкові працівники вимагають, щоб виконуючий обов'язки голови Львівської ОДА терміново доповів президенту про критичну заборгованість і кризу галузі.
 
За даними Волинця, зарплатна заборгованість перед ДП Львіввугілля станом на 16 січня становить 317,79 млн грн (грудень, листопад, частково жовтень 2019 року).


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com