Enter your email address:

   
   

Співробітниці виконавчого комітету Уманської міськради звинуватили нардепа Антона Яценка в негідній поведінці і тиску, в тому числі за статевою ознакою.

Відповідне відео з'явилося на каналі секретаря Уманської міськради Людмили Кирилюк в YouTube.

«Ми, жінки, які працюють в органах місцевого самоврядування, вважаємо негідною поведінку народного депутата Антона Яценка. У своїх кишенькових інтернетресурсах він розповсюджує брехливу інформацію про жінок-працівників міської ради. Це є прямий тиск, у тому числі за статевою ознакою», - заявили чиновниці.

Співробітниці міськради звернулися до комітету з питань депутатської етики Ради з закликом розібратися в діях Яценка.

«Ми вважаємо це прямим тиском на органи місцевого самоврядування напередодні місцевих виборів», - сказано в зверненні.

У відео також наведено кілька скріншотів спілкування нібито Яценка з жінками, в яких він називає їх повіями і каже, що вони надають інтимні послуги керівництву.

 

Нагадаємо, що в лютому 2018 року нардеп Яценко заявив комунікаторші Громадського руху Чесно, що вона отримала роботу через ліжко.

«Впевнений, що і на роботу ви потрапили через чиєсь ліжко», - написав він.

Раніше народний депутат Антон Яценко, який, згідно з даними журналіста Сергія Лещенка, є фігурантом скандалу з підкупом нардепів, відмовився проходити перевірку на детекторі брехні, заявивши, що він «не дівчинка-шлюшка, а народний депутат чотирьох скликань».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com