Enter your email address:

   
   

Про справу торнадівців пише у Фейсбуці Лілія Сулейманова.

Преша справа фейкова та брехлива - по ній матіос дав брехливі свідчиня на багатьох каналах ТВ - зг-валтування, катування та вбивсьтва. В самій справі НЕМА статей про зг-валтування та вбивсьтва. В основному йдеться про обшуки у сепарів та тримання під вартою сепарів за наказом, до речи того ж Генштабу та інших державників. Катувань також ніяких не було. Катування були тільки Торнадівцям, навіть в приміщенні Оболонського суду - побиття 9.08.2016 р
По першій справі Торнадівці отримали вирок в Оболонському суді 7 квітня 2017 року, за головуючим суддею Дев"яткоюВ.В., де справа слухалась НЕЗАКОННО в закритому режимі. Допускалась виключно преса з підконтрольних ТВ.
Потім справа перейшла в Апеляційний суд і знов НЕЗАКОННО в закритому режимі. В грудні 2019 року судді Апеляційного підвердили вирок Оболонського суду в повному обсязі.
По першій справі три Торнадівця повинні були вийти вже в січні 2020 за законом Савченко та по УДО. Але.. відкрито впровадження по другий справі - "бунт" в Лук"янівському СІЗО, де насправді відбувалось захоплення СІЗО силовими структурами, в тому числі і Нацгвардією, за наказом Матіоса. Після чого, навіть було змінено все керівництво Лук"янівського СІЗО. Ціль такого захоплення була - фізичне знищення Торнадівців, під виглядом бунту.
Завдяки тому, що активисти швідко прибули під СІЗО і "бунт" отримав широку огласку, особливо завдяки тому, що з камери стрімили все, що відбувалось, Торнадівці залишились живими. Але дуже побитими. Справу по побиттю Торнадівців так і не відкрили.
Зараз, в Шевченківському суді йде вже другий процес і строки судді та прокурори намагаються сплюсавати. Мало того, вже втрете дали строк тримання під вартою на 60 днів тим трьом Торнадівцям, яки повинні були вийти на волю в січні 2020 року - прокурори зачитали ризки, що Торнадівці можуть переховуватись на окупованій теріторії (це там, де вони в розстрільному списку). Разом з підозрою і продовженням строків прокурори зачитали і строки ув"язнення по другий справі - 15 років і довічно!
Ясно, що Торнадівців ув"язнила влада Порошенка і він знав про ув"язнення Торнадівців і все було у нього шоколадно. Але є ще одна історія.
Коли обирали президентом В.Зеленського. Так сталось, що у Лвівський області піднались, типу ветерани, яки підтримали Порошенко. В мене взагалі викликає здивування - ветерани і порошенко. Воно якось не ліпеться зовсім, враховуючи котли та зраду на державному рівні, правда, під красиве улюлюкання в ЗМІ. То Торнадівці висловили свої сумніви також з приводу тих ветеранів. Це відео розкрутили в підтримку Зе, хоча особливої підтримки там і не було.
Потім Зе пообіцяв багато чого. Всім. І посадки реальних злочинців і ще купу всього. До мене звернувся представник команди Зе приніс чудову звістку - як тільки Зе стане президентом, то Торнадівців відпустять на волю на наступний день. Зе став президентом. Представника, який мені все це пообіцяв - викинули з команди Зе за пару днів до виборів. А потім, коли він все ж таки зустрів знайомих з цієї команди і спитав за Торнадо, відповідь була - а навіщо вони нам потрібні!
От така історія з судами, з строками, які по закону України - більший поглинає меньший, але Торнадівців то не стосується. І з владою України - минулий президент - ув"язнив, а цьому - просто не потрібно!
Да, ще - обіцянки я вже не колекціоную. В мене їх вагонами, можно потяг найбільший в світі створити. І про зміну прокуратури, і про зміну судів, і про.... дуже багато чого!
5 років за гратами герої України за злочини влади!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com