Enter your email address:

   
   

Димові шашки та «спалений бобік»: під Радою вимагали відставки Авакова. Він тим часом звітував парламентарям.

Представники фракції «Голос» зібрали необхідне число підписів і подали на реєстрацію у Верховній Раді проєкт постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ. У цей день, 5 червня, у парламенті Арсен Аваков відзвітував про діяльність МВС. Під час свого виступу він повідомив про 1037 кримінальних справ проти поліцейських, відкритих за майже пів року.

Аваков назвав запобіжником свавілля поліцейських «ефективну роботу внутрішньої безпеки», вказавши на те, що більшість проваджень проти поліцейських ДБР відкриває за матеріалами самої Нацполіції.

При цьому міністр вказав на те, що в поліції також працюють десятки тисяч людей, які «захищають закон, розкривають злочини та виконують бойові завдання в зоні ООС», та закликав народних депутатів не судити про всіх 130 тисяч співробітників Нацполіції «через кількох негідників».

Гострим моментом виступу стало звернення депутатки «Голосу» Інни Совсун, яка закликала міністра вибачитися «перед батьками Кирила Тлявова та дівчиною, яку чотири години ґвалтували в Кагарлику».

На це Аваков відповів: «Я не буду робити те, що ви хочете, я буду робити те, що повинен робити. І то, що повинен зробити – я зроблю. Не треба «підігравати» політичними дивідендами на трагедії. Я вам це раджу. І не вам мене повчати, як кажуть «родину любити». Я патріот до «мозга костєй» і буду працювати на державу, а не на політичні інтереси деяких політичних партій. ​

У цей час під стінами парламенту, а згодом біля Кабміну відбулися акції протесту. Невдоволені Арсеном Аваковим протестувальники запалили фаєри, димові шашки та поліцейський «бобік», який привезли із собою.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com