Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
тероризм

За версією СБУ, були затримані “диверсанти”, які готували “теракти”.

Волонтер Ігор Загребельний пише на своїй сторінці в Фейсбуці:

"Сьогодні, за неперевіреною інформацією, яку опублікували ЗМІ, у Києві в бою з СБУшною “Альфою” загинув Олег Мужчиль (псевдо — “Лісник”, у ФБ відомий як Сергій Аміров)...

Від початку 90-х років Олег Мужчиль займався розвитком націоналістичного руху на Донбасі. Коли розпочалася московська агресія, займався терористичною та диверсійно-розвідувальною роботою проти окупантів та місцевих заколотників-сепаратистів.

Згодом долучився до діяльності ДУК, але 31 серпня вийшов із цієї структури.

Мав власну думку щодо стратегії революційного руху. Мав власні ідеї. З частиною з них можна було погоджуватися, з частиною — ні. Багатьом набридав своїм критиканством — інколи влучним, а інколи явно несправедливим.

Дехто підозрював його у співпраці з ФСБ. Думаю, ці підозри не відповідають дійсності і викликані швидше “екстравагантністю” “Лісника”.

Більш за все, СБУ буде розкручувати версію, що “диверсанти” були пов'язані з Москвою і повторювати байки про “агентів Путіна”, які “розгойдують човен”.

Відсотків на 80 упевнений, що “Лісник” все ж воював на нашому боці, і акції, які він планував, дійсно мотивувалися його розумінням революційної доцільності.

В усякому разі, якщо оприлюднена ЗМІ інформація правдива, друг “Лісник” заслуговує на повагу тим, що продемонстрував вірність словам, які декларував — він не здався і загинув, чинячи опір."

Із офіційного коментаря Інформаційного центру НВР "Правий сектор":

"Гадаємо, що сьогоднішні події будуть використані владою для чергової хвилі залякування суспільства ідеєю революції, приписування будь-яких радикальних дій "руці Москви"...

Офіційний коментар СБУ: "Пізно ввечері 9 грудня 2015 р. в результаті проведеної Службою безпеки спецоперації припинено діяльність диверсійно-розвідувальної групи, що діяла у низці міст України, в тому числі в Києві. Під час операції загинув боєць "Альфи".

Розповідь очевидця опублікований на сайті 112-го каналу:

"Я живу в цьому будинку. Та що там в будинку, це було на моєму поверсі. Ми саме їхали з роботи. Телефонує сестра подруги, вона була у нас вдома в цей час. Телефонує перелякана. Ми поки їхали додому, викликали поліцію. Двічі телефонувала.

Весь двір був забитий спецпризначенцями. Ми спочатку не зрозуміли, що сталося. Подумали, що пов'язано зі Шкіряком (Зорян Шкіряк також живе в цьому будинку, - ред.). Піднялися на свій п'ятий поверх. Ну а там на площадці ходять "альфівці", тіло якесь лежить... Нам кажуть: "Сюди не можна, ідіть на 6-й поверх". Пішли, постояли на балконі. Там холодно і страшно. Поверхом нижче купа спецпризначенців. За формою - хлопці СБУ, бронежилети, гранати якісь, зброя. Стало страшно, пішли вниз. Померзли внизу десь з годинку, потім пішли до поліцейських, кажемо: "Нам би додому..".

Додому, звісно ж, ніхто не пустив. І лише після першої ночі під наглядом нас доправили додому.

На поверсі все в крові, ліфт у крові. Валяються речі якісь, черевики. На першому поверсі також кров. Фотографувати не дали.

Поліція розпитувала про сім'ю з дитиною. Це наші сусіди. І хто б міг подумати? Так, вони не особливо йшли на контакт, але на вигляд пристойна сім'я. Хто вони, чим займалися - ми не знали.

Запитували про дагестанця якогось. Взагалі вперше чую. Не бачила таких на поверсі. Або він пізно вночі приходив, або шифрувався добре.

Єдине зрозуміло, що взагалі нічого не зрозуміло. А от дівчинку шкода. Перелякалася страшно."

Відомий блогер pauluskp написав статтю "Білий шум", яка стала ТОПовою у Живому Журналі.

"Сегодня в СБУ заявили о захвате российской диверсионной группы и гибели одного альфовца. Захваты происходили в Киеве и Харькове. Трое из шести задержанных - граждане РФ. По словам спикеров СБУ, готовили масштабные теракты.

В СБУ даже видео показали, заменив звуковую дорожку белым шумом.

Лично я к терактам и угрозе терактов отношусь достаточно цинично.

Нет, это прекрасно если эсбэушники задерживают террористов, отбирая у них оружие и взрывчатку, но я СБУ не верю. И уважительные причины для недоверия у меня есть. Вот такие прекрасные истории, например - pauluskp.com/news/65a619c15. Я уж молчу о том, как они помогали оккупантам на Донбассе.

На постсоветском пространстве все теракты и угрозы терактов напрямую связаны с властями той страны, в которой они происходят. Это аксиома. Взрывы и профилактическое обезвреживание террористов - всё под контролем.

Потому что терроризм - это фундамент диктатуры, а на постсоветском пространстве диктатура остается практически единственным способом управления. Теракты усиливают власть, помогают ограничивать гражданские права и отвлекают народ от насущных проблем.

Поэтому Россия до войны с Украиной взрывалась, а потом резко перестала - война всегда перекрывает теракты, они становятся не нужны.

У нас та же история, но пока не решаются на масштабные действия - взрывы киевских многоэтажек, газовая атака в метро или захват боевиками детского дома. Пока войны хватает.

Но война постепенно затухает, протестные настроения растут - и вот у ВР взрывается граната.

Упс, не сработало. Все решили, что это ментовско-эсбэушная провокация.

Прошло некоторое время, но тактика не изменилась. Резких действий решили не предпринимать и для начала обезвредили диверсантов. С очень интенсивной информационной поддержкой. Смотрят на реакцию электората.

Верить в неподконтрольность терактов - себя не уважать. Верующим задам простой вопрос - почему масштабных терактов не было во время активных боевых действий? Ведь по логике войны как раз тогда и нужно было взрывать киевское метро. Но раскрученные террористические угрозы начинают появляться лишь сейчас..."

От така муйня, малята...

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com