Enter your email address:

   
   
Журналістові, який проводить розслідування про життя суддів, спалили будинок

Представник організації "Правовий контроль України" Артур Журбенко повідомив про те, що невідомі спалили його будинок в Житомирській області.

Про це він повідомив на сторінці у Фейсбук.

Пожежа у будинку сталася вночі 29 вересня.

Журналіст повідомляє, що будинок стояв не підключений ні до газу, ні до електрики, проте були 3 вогнища займання, що свідчить про підпал. Така ж версія вказана і в кваліфікації поліцейських. Журбенко відмічає, що підпал виглядає, як намір "передати привіт". Особливо після того, як напередодні в Старобельском суді він активно вивчав діяльність суддів у справі Єфремова.

"Під час моніторингу декларації суддів я виявив невідповідність. У головуючого судді незадекларований автомобіль vip- класу. Сам суддя в особистій бесіді, натякнув мені про можливі контр-міри. Потім почалися дива. Прямо із залу суду, мене викликали на допит в Старобелькое відділення поліції під найбезглуздішим приводом, але по суті цікавилися не темою виклику. Слідчого цікавила моя цікавість життям Пелиха. Змалювавши мої анкетні дані, вони отримали адресу прописки", - проводить Журбенко паралелі з підпалом. Він упевнений, що публікація статті і підпал - це ланки одного ланцюга. "Просто я ще наївно вважав, що ми живемо в правовій країні, а бандитські методи 90-х залишилися у минулому", - пише Журбенко.

Не дивлячись на підпал його майна, він і надалі збирається писати розслідування про життя суддів.

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com