Enter your email address:

   
   
Знову потужні вибухи на військовому склад

Вночі біля Ічні на Чернігівщині зайнявся військовий склад. Про це нині жителі повідомляють у соцмережах. Значить, в нас ще є чому вибухати.

Поки що інформації небагато. О пів на четверту ранку в мережі Фейсбук з'явились повідомлення про потужні вибухи і зарево, яке видно за десятки кілометрів. Люди припустили, що зайнявся військовий склад неподалік. Адже вибухи лунали один за одним.

У Державній службі з питань надзвичайних ситуацій повідомили, що інформація про пожежу та вибухи території 6-го Арсеналу (ВЧ А-1479) Міністерства оборони поблизу Августівки та Дружби у Ічнянському районі Чернігівської області надійшла сьогодні о 03:40. Загальна територія 6-го Арсеналу становить близько 682,6 гектара, з них технічна територія – 402 гектари.

"Організовано евакуацію населення з зони можливого ураження. До евакуації залучено автотранспорт. Евакуйовано близько 10 тис. осіб. Від 04:22 закрито повітряний простір в радіусі 20 км. Рух залізничного та автомобільного транспорту призупинено. Організовано роботу оперативного штабу. Піднято за тривогою підрозділи ДСНС, Нацполіції та Нацгвардії. У МВС створено оперативні резерви з Нацполіції та Нацгвардії. Приведено у готовність медичні літак і вертоліт та два літаки АН32-П", - уточнили в ДСНС.

Тим часом Олександр Ружанський пригадав, що пішов другий тиждень придумування "відмазки" по Семочко. Він пише у Фейсбуці:

"Втім, після тижня придумування можно вже нічого не придумувати. Ніхто будівлю на Володимирський не спалив і Семочку по Козину не ганяв. Все інше покаже "внутрішнє розслідування". Ага.

В Багдаді все спокійно, вобчем. Спить далі, жителі Багдаду..."

Геннадій Боценюк

Loading...
 
Loading...

Коментарі   

+4 #1 Руслан Жук 09.10.2018, 12:42
У Харкові суд ухвалив рішення поновити на посаді начальника зберігання озброєння військового арсеналу в Балаклії.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com