Enter your email address:

   
   
сигарети

Найбільша тютюнова кампанія АТ "Джей Ті Інтернешнл Компані Україна" (JTI Україна) звинуватила поліцію Закарпатської області у рейдерському захопленні фури з сигаретами 30 січня на трасі Київ-Чоп в селі Нижні Ворота Воловецького району.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії JTI Україна.

Згідно з повідомленням, поліція Закарпаття зупинила для перевірки вантажну машину Volvo, яка перевозила продукцію JTI Україна.

Наголошується, що хоч у водія були всі необхідні документи для перевезення сигарет (накладна про відпуск матеріалів, товарно-транспортна накладна, свідоцтво якості продукції), поліція вилучила автомобіль та цигарки на суму близько 6,5 млн грн.

Наступного дня, 31 січня, відбулося засідання Воловецького районного суду, на якому було прийнято рішення накласти арешт на все вилучене майно, включаючи автомобіль та вантаж, який належить тютюновій компанії.

"При цьому чіткого формулювання причини такого рішення, окрім "документи викликали сумнів у їх достовірності", озвучено не було", - сказано в повідомленні.

У компанії підкреслюють, що затриманий вантажний автомобіль перевозив продукцію законно, з усіма належними і правильно оформленими документами.

"Наша компанія - сумлінний виробник, роботодавець та є 6 найбільшим платником податків до бюджету України (9,66 млрд грн за 2018 рік). Ми вже подали скаргу до офісу бізнес-омбудсмена, оскаржуватимемо ухвалу суду, і сподіваємося на швидке вирішення цього непорозуміння", - заявили в компанії JTI Україна.

Наголошується, що в JTI "щиро вражені медіа-кампанією, яка розгорнулася навколо необґрунтованого затримання продукції, а також швидкістю відкриття справ поліцією Закарпатській області та прийняття рішень Воловецьким районним судом".

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com