Enter your email address:

   
   
поліція

Я тут зрання зайшов був на свою улюблену сторінку у ФБ. Тобто, до Юрія Віталійовича, звісно.

Дивлюся, а там свято єднання і взаємоповаги відомих і поважних зрадофілів з порохоботами різного штибу.

Перші розсипаються у словах подяки до головного юридичного неандертальця країни і констатують його нечувану адекватність у відкритті кримінального провадження проти мусорів за побиття націоналістів з С-14, другі радісно їх підтримують. Ну да, ну да...

А ще, в іншому місці, дивлюся, як мусора Авакова тепер всі поголовно стали бандерівцями, до купи, так би мовити, з рошенобандерівцями з СБУ, чий передовий активістський загін С-14, відгріб тренувально-повчальних люлєй від реформованого бандеро-беркуту. І наразі, всі повинні розуміти, що оце "лєжать Бандера", - це, ніяке не презирство. Насправді, це поважне звернення до побратима.

Зрозуміло й те, що з мусорами за перевищення повноважень нічого поганого не станеться. Вивчать "Катехезис українського націоналіста" в червоному, ой, червоно-чорному, куточку свого райвідділку і буде їм щастя.

Просто нагадаю усім подякувальникам Луценку, що, теж, мабуть, бандерівець, мусор Олійник, пречудово себе почуває після ковбойського розстрілу неповнолітнього і спокійно ходить на роботу до поліції.

Взагалі, не розумію, як можна серйозно сприймати оці мусоро-сбушні війнушки. Це таке обережне вимірювання передвиборчих пісюнів двох гілок діючого кримінального режиму: аваківської та рршенівської, які по-справжньому, ніколи між собою воювати не будуть, аби дійсно не розгойдувати свій милий та зручний олігархічний човен. Льоха Цимбалюк, ну той, славетний сбушний викривач замаху на Бабченка, який на відео кормить куями мусорів під час затримання С-14 і якого ці мусора обережно відводять у сторону навіть без легкого підсрачника, не дасть збрехати.

Згадується історія, як одна дівчинка спізнилася на лекцію в інституті і каже викладачу, мовляв, вибачте, дивилася, як в гардеробі б'ються проститутки з педерастами А той питає - Ну і як там ваші? Не знаю, як наші, - відповідає студентка, - а ваші ледве тримаються.

Це я до того, що інших бійок між СБУ та МВС, окрім, як у гардеробі, чекати не варто.

Слава нації!

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com