Enter your email address:

   
   
Невідома ракета

В Лисичанську на подвір'я школи і заводу гумово-технічних виробів впали уламки від ракети комплексу протиповітряної оборони «Оса»

"12 жовтня уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що в Лисичанську Луганської області на територію школи впали уламки боєприпасів, з навчального закладу евакуювали майже 700 учнів.

«Попередньо вдалося встановити, що в повітрі розірвалася ракета від зенітно-ракетного комплексу «Оса». Одна з її частин впала на територію школи, інша – біля «Лисичанського заводу гумово-технічних виробів», – вказала омбудсмен і закликала поліцію, Службу безпеки України та інші відомства невідкладно встановити дійсні причини інциденту."

В командуванні ООС трошки подумали і вустами оперативного командування "Північ" висрали версію, що "Оса" збила один з двох ударних БПЛА, які прилетіли з-за лінії розмежування.

Саме "висрали", бо по-іншому розцінити чергові брєдні про УДАРНІ безпілотники ворога, які атакують Україну, неможливо.

Зрозуміло, коли ударні БПЛА вилітають з. хворої голови ГенпрокуЛОЛа і з голів військових прокурорів, які мають таке ж відношення до військової служби, як і до балету (хоча, мабуть, до балету ближче), але, коли цю мачню розповсюджують військові, командування ООС...

Я не знаю... Може генералу Наєву треба було своєму брату в Крим зателефонувати і дізнатися, що у Росії намає ударних безпилотників на озброєнні,.не кажучи вже про орків з ДНР-ЛНР?

Справа у тому що у світі про всі існуючі БПЛА ( не магазинні дрони і аматорські подєлки в гаражі) дуже хорошо відомо. І тим більше про "ударні", які здатні вести вогонь по супротивнику, завдавати ракетні і бомбові удари. Фактично, ударний БПЛА, це повноцінний літак, тільки без пілота. А в небі, згідно стандартів ІКАО, нічого невідомого літати не повинно, бо це пов'язано з безпекою повітряного простору взагалі. Та й не може сьогодні нічого невідомого літати, тому що усе фіксується супутниками. Коротше. Весь світ знає, що Московія на сьогоднішній день ударними безпилотниками не володіє.

Але ж, бачите, наших генералів і прокурорів очевидні речі не стосуються. Тому й літають в їхніх мізках якісь ударні безпілотники ворога казками про які вони годують довірливий плебс.

Треба, звісно, було б провести об'ктивне розслідування, чому саме уламки "Оси".впали в Лисичанську і які лише завдяки щасливому випадку нікого не вбили. Втім, після заяви військових про збиття "ударного" БПЛА ніяких шансів на таке розслідування немає.

І на останок. Цікаво, що вчора, трошки раніше радісних рапортів наших військових, про збитий "ударний" безпілотник, в московитському виданні " Московский комсомолец" вийшла стаття про крах російської програми виробництва ударних БПЛА. Привіт Юрію Луценку, Толіку-Тепловізору і генералу Наєву!

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Коментарі   

+1 #1 факер 13.10.2018, 19:56
А Ружанскому не приходило в голову, что "Оса" сбила украинский БПЛА?
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com