Enter your email address:

   
   

5 березня в рамках своєї передвиборчої кампанії Петро Порошенко відвідав Дніпро.

Після офіційної частини виступу цинічний олігарх, за традицією, мав провести фотосесію зі своїм електоратом.

Подібне спілкування з народом дає можливість простим громадянам поставити гаранту хвилюючі питання - так думав і активіст Яків Дніпровський.

"Ми з товаришем стояли в першому ряду біля сцени і хотіли запитати у Порошенка "Що він скаже з приводу відкритої торгівлі наркотиками в Дніпропетровську?". Поруч з'явилася якась дівчинка, яка хотіла поставити запитання про Шарія. Я встиг тільки крикнути два рази "Петро Олексійович!", а коли дівчинка почала кричати, то її ззаду хтось став тягнути, не даючи їй нічого питати. Я спробував заступитися, але нас відразу заламали і вивели" - розповідає журналісту сайта "Страна" Дніпровський.

На допомогу охороні прийшли люди з ряду для глядачів - з прапорами і в одязі з символікою Порошенко. Створивши ширму з прапорів, молодих людей відвели в сторону, де чоловік з навушником у вусі передав громадян групі тітушек в балаклавах.

"15-20 спортивних хлопців підбігло в нашу сторону. Одного нашого активіста, який знімав те, що відбувається в прямому ефірі вдарили так, що він знепритомнів і зламав щелепу. Ми взяли його під руки і понесли до найближчих "швидких допомог", але нам сказали , що вони обслуговують тільки гостей Петра Порошенка. Тоді довелося викликати таксі, щоб потерпілий з ще одним активістом доїхав до лікарні. Я повернувся назад до своєї машини і по дорозі бачив, що за мною стежать "- повідомив Яків Дніпровський.

За словами активіста, група стеження складалася з п'яти осіб, всі представилися охороною правопорядку, але документів при цьому ніяких не пред'являли.

Наостанок один з чоловіків сфотографував номерні знаки авто Якова, а через кілька годин машина активіста згоріла в його власному дворі.

На відео, опублікованому на своїй сторінці в Інстаграм активіст називає винним у трагедії охорону президента.

"Хлопці, це горить моя машина після зустрічі з Петром Порошенко" - коментує те, що відбувається, Яків Дніпровський.

Після події в соціальних мережах почався справжній флешмоб "Петя, спали мені машину". Користувачі публікують відеоролики, в яких виступають на підтримку Якова і закликають президента спалити їм авто.

Читайте також - Томос для Порошенка - це індульгенція безкарності (відео)

Яків Дніпровський - глава організація "Потон" в місті Дніпро. Основними завданнями організації є боротьба з аптеками, які продають наркотичні препарати підліткам.

Близько двох тижнів тому, під час візиту Петра Порошенка до Харкова, активісти організації поставили запитання олігарху про вільну наркоторгівлю в місті. Тоді Порошенко доручив начальству СБУ розібратися з проблемою, але активісти запевняють, що змін ніяких не відбулося.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com