Enter your email address:

   
   

Тут Геніальний прокурор Луценко доповів у себе на сторінці про викриття ГПУ і СБУ "разголуженої організації загальною кількістю до 1000 учасників, яка торгувала наркотиками за криптовалюту через інтернет сайти та чат - боти в месенджері Телеграм".

Ну, там, мережа наркокур'єрів, криптогаманці, закладки. Ага, закладки...

Задля надання цій інформації візуальної доказовості, Юрій Віталійович виклав у своєму дописі купу красивих фоточег.

Мабуть, у якості ілюстрації "закладок" наркоти, у Луценка і, я так розумію, СБУ, в наявності фотка мобільного з повідомленням координат закладки біля якогось селища Покоєво, яку Юрій Віталійович люб'язно додав до свого переможного повідомлення.

О, як я люблю таке від СБУ і ГПУ! )
Вобчем, я не полінувався і чесно сходив на гуглмапс подивитися, за вказаними координатами, що це за селище таке "Покоєво" і де воно, власне, знаходиться. Подивився. Хе-хе.

Питання виникає до нашої бравої СБУ. Хлопці, ви тепер, окрім ФСБ, ще й з Управлінням по контролю за оборотом наркотиків МВС Росії співпрацюєте? Бо навіщо вам закладки наркоти під Москвою?  Як ви цю інформацію про закладку збираєтеся легалізувати в межах кримінального провадження? Самі за закладкою у Підмосков'є поїдете, чи в рамках плідної співпраці з ФСБ і МВС Росії звернеться до своїх російських колег?

А, може, все інакше і простіше? Ви йобнули криптоферму, а наркоту з повітря прикрутили, аби затримані не ворушилися зайвий раз і бабулєси для вирішення питання скирдували? ? Ну, чесно, хлопці? Коли ви вже рукожопити перестанете?

Самого Юрія Віталійовича не питаю. Йому ще список Йованович шукати. Не будемо відволікати Геніального від тяжких пошуків.

Олександр Ружанський

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com