Enter your email address:

   
   
З в'язниці випустили вбивцю через брак вільних місць

За словами заступника очільника ГПУ, проти працівників Нацполіції, які допустили таку ситуацію, порушено службове розслідування.

У Луцьку вбивця неповнолітнього майже уникнув покарання, тому що правоохоронці не знайшли йому місця у в'язниці.

Про це повідомив у Facebook заступник генерального прокурора Євген Єнін.

"Злочинець, винний у смерті неповнолітнього, вирок відносно якого вступив у законну силу, мабуть, думав, що "вирішив всі свої питання", спокійно розгулюючи вулицями Луцьку, а не тюремними коридорами, бо... вдумайтесь! В установі виконання покарань для нього "не вистачило" вільного місця!", – пише він.

За словами Єніна, родичі загиблого стикнулися з вбивцею прямо на вулиці, а в поліції їм пояснили, що в колонії немає вільних місць.

Чиновник розповів, що "завдяки втручанню Генпрокуратури та принциповій позиції прокуратури Волинської області" засуджений вже етапований до місця виконання покарань (у виправну колонію).

Заступник очільника ГПУ зазначив, що проти працівників Нацполіції, які допустили таку ситуацію, порушено службове розслідування.

"Всі регіональні прокуратури отримали доручення перевірити стан дотримання законності у сфері виконання покарань у вигляді позбавлення волі та арешту", – додав Єнін.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com