Enter your email address:

   
   
Чувак, який їздив по Києву з номерами ДНР, виявився колишнім мусором

Зухвалий негідник, який не приховуючись, їздив по Києву на Peugeout-301 з номерами Лугандонії, був затриманий співробітниками Служби безпеки України.

Про це повідомляє СБУ, особливо підкреслюючи, що "прозріння" в Служби стало виключно після розголосу у соцмережах.

У цій справі ще багато запитань, більше, ніж відповідей. Офіційно це звучить так:

"27 вересня у мережі інтернет з’явилося повідомлення про пересування містом Київ автомобілю ПЕЖО-301 із номерними знаками так званої ДНР.
Завдяки вжитим оперативним заходам контррозвідники СБУ менше ніж за добу встановили місце знаходження автотранспортного засобу, затримали особу, яка керувала авто (громадянина України, колишнього працівника МВС України, у теперішній час представника однієї із українських страхових компаній), та вилучили фейкові реєстраційні номери і документи на транспортний засіб.
Згідно з отриманими від громадянина поясненнями, вказаний автомобіль знаходився з 2014 року в розшуку за лінією Інтерполу, у зв’язку з чим був затриманий на території РФ місцевою поліцією та переданий йому як представнику страхової фірми. Під час перетину російсько-українського кордону він зняв номерні знаки так званої ДНР, але при в’їзді в Київ знову встановив їх, за його словами, «для забезпечення відповідності реєстраційних автомобільних номерів пакету документів на вказану машину, виданих російськими представниками Інтерполу, на випадок зупинки транспортного засобу для перевірки працівниками поліції України».
Співробітниками СБУ встановлено, що працівник страхової компанії свідомо намагався сховати автомобіль після поширення у ЗМІ інформації, що ускладнювало пошук транспортного засобу. На теперішній час здійснюється комплекс заходів щодо перевірки наданих ним пояснень, а також встановлення його можливої причетності до терористичної діяльності."

Геннадій Боценюк

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com