Enter your email address:

   
   

У справі загибелі 5-річного Кирила Тлявова з Переяслава-Хмельницького Київської області не знайшли жодного доказу, який підтверджує провину поліцейських 42-річного Воло­димира Петровця та 31-річного Івана Приходька. Їх підозрюють у вбивстві, бо стріляли по бляшанках із рушниці, куля влучила у хлопчика.

— Слідчі втратили перші години після події. Коли це сталося, всі думали, що хлопчик розбив голову, — говорить юристка-кримінолог Анна Маляр, 40 років. — Поки його обстежили, минуло п'ять годин. За цей час можна вичистити місце злочину і виїхати із країни. У слідстві допомогла би зброя, з якої стріляли. А її немає.

У справі фігурують четверо людей — двоє підозрюваних та стільки ж свідків.

— Ніхто не знає, хто стріляв і чий постріл був фатальним, — продовжує Анна Маляр. — Підозрювані відмовилися здавати на експертизу кров, сечу, змив із рук. Слідчий мав подати клопотання до суду, примусити їх. Не зробив цього, посилаючись на вихідний. Хоча суд працює щодня.

Спершу справу розглядали як хуліганство. Тепер кваліфікація — "умисне вбивство". На вбивство ні в кого не було умислу. Кримінальне провадження треба точно кваліфікувати, інакше адвокати "розвалять" його у суді.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com