Enter your email address:

   
   
Ляшко

Радикально розважається наша збочена еліта. Це ж не просто купа збоченців, а державні діячі, яких мати народила не з того місця.

Кілька днів тому, полюючи в Макарівському районі Київської області, нардеп від "Радикальної партії Ляшко" Сергій Скуратівський (на фото вгорі) і голова Житомирської обласної організації цієї ж партії Юрій Забела (на фото знизу) під час полювання на фазанів розстріляли і спалили автомобіль Скуратівського, а також - жорстоко побили голову Плахтінянскої сільради Макарівського району Олександра Сорочана. Всьому виною - сильне алкогольне сп'яніння високопосадовців.

 Про факт п'яного скандалу на полюванні в Макарівському районі повідомляє KV з посиланням на власні джерела. 

Побитий Олександр Сорочан, за інформацією видання, проїжджав повз і помітив, як з автомата Скуратівський розстрілює власний автомобіль, який вже почав горіти. Він запропонував допомогу, натомість отримав від депутатів "на горіхи" ... Зараз дані про цей інцидент внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань і порушено кримінальну справу за фактом, повідомляє видання. 

Цікаво, що раніше Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков нагородив, зокрема і Скуратівського автоматичною зброєю.  

Як пояснили KV джерела в Київській облраді, на полювання Сергій Скуратівський виїжджає в угіддя, що знаходяться на території Макарівського та Бородянського районів Київської області. Угіддя - це 30 тис. га землі, що знаходяться в користуванні мисливсько-рибальського клубу "Ярик". До недавнього часу цей клуб був підконтрольний оточенню Януковича, а з весни 2016- го клуб переписали на екс-помічника нардепа-радикала Сергія Скуратівського - Богдана Мотрича.  

Також відомо, що Юрія Забелу на Макаровщині простий народ побоюється: навіть за грибами жителі навколишніх сіл перестали ходити. Адже, коли Забіла з друзями "полює", з будинків люди не виходять. Тому що у лісах і на полях, власником яких є Забіла, краще не ходити.

Як ще в червні 2017 року повідомляло видання Bihus.Info, в 2014 році прокуратура Київської області спробувала повернути 30 тис. га угідь в державну власність, "адже, як запевняли прокурори, землю віддали мисливцям незаконно - без узгодження сільрад, на території яких ці угіддя розташовані". Тоді прокурори суд програли. 

Продвинуті читачі, читаючи чергову новину про нашу "еліту", мабуть, пригадали епізод з роману "Пригоду солдата Івана Чонкіна" про "коловращєніє дєрьма в пріродє".

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com