Enter your email address:

   
   

Одеська трагедія, де в готелі "Токіо Стар" заживо згоріли 9 осіб, обростає все новими подробицями.

Затриманий господар готелю Вадим Чорний надіслав листа президентові Володимиру Зеленському, в якому розповів, що пожежна автоматика в готелі спрацювала справно і направила сигнал про пожежу в охоронну компанію, але та просто не викликала пожежників.

Фото листа бізнесмена виявилося в розпорядженні місцевого порталу "Думська".За словами бізнесмена, у нього укладено договір з охоронною фірмою "Карабинер", до пульта якої була підключена протипожежна система. Вадим Чорний стверджує, що щомісяця оплачував послуги фірми і вчасно перевіряв справність системи. Незважаючи на все це, пожежники виїхали тільки після дзвінка працівників готелю.

"Компанія не викликала пожежників. Коли поліцейські намагалися оглянути пульт "карабінерів", їх не пустили", - повідомляє Чорний.

Підприємець також вважає, що його затримання пов'язане виключно із заявою президента Володимира Зеленського про те, що відповідальність лежить на власнику готелю.

"Після двох діб без сну і доби без води слідчий намагався витрусити з мене хоч щось без звинувачення. Тому що у нього не було нічого, крім вашого поста і бажання вислужитися перед вами", - написав він Зеленькому, додавши, що пожежні норми вкрай застарілі і їх виконання не забезпечує безпеку.

Нагадаємо, за даними прокуратури, Вадима Чорного підозрюють в порушенні вимог пожежної безпеки в готелі, що спричинило загибель людей (ч.2 ст.270 КК).

"Пане Президенте, чи повинен я бути в тюрмі?", - закінчив свій лист Вадим Чорний.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com