Enter your email address:

   
   

Обшуки в центральному офісі та двох відділеннях "Приватбанку" в Дніпрі, що відбулися вранці 11 вересня, пройшли в рамках розслідування справи про розтрату значної суми коштів.

Про це повідомили в прес-службі поліції Дніпропетровської області.

"11 вересня за рішенням Жовтневого районного суду м. Дніпра в трьох будівлях банківської установи проводилися слідчі дії. Заходи пройшли в рамках розслідування кримінальної виробництва, відкритого за ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). Під час досудового розслідування попередньо було встановлено, що посадові особи, зловживаючи своїм службовим становищем, здійснили розтрату чужого майна у великих розмірах", - йдеться в повідомленні.

Раніше в PR-департаменті "ПриватБанку" заявили, що в головний офіс приходили "озброєні люди, нібито від поліції". За даними прес-служби поліції, до операції дійсно залучалися співробітники полку особливого призначення, проте в слідчих діях участі не брали. Також до операції були залучені співробітники департмента кіберполіції.

У "ПриватБанку" стурбовані діями правоохоронців. Там заявили, що в ході обшуків намагалися вилучити важливі документи, пов'язані з безпекою установи.

"В головний офіс Приватбанку в Дніпрі прибула група осіб за підтримки спецназу поліції для проведення обшуку за постановою Жовтневого районного суду міста Дніпра. Рішення суду було видано в понеділок, 09.09.2019, підставою стало нібито перевищення посадовими особами банку своїх повноважень при укладанні договорів з провідними міжнародними та українськими рекрутинговими та консалтинговими компаніями. Також викликає стурбованість, що в обгрунтуванням нібито "незаконність" залучення рекрутингових компаній районний відділ поліції, поліція області та місцева прокуратура намагається вилучити всі документи, пов'язані з юридичним захистом банку", - говориться в повідомленні прес-служби "Приватбанку".

Такі дії поліцейських "ПриватБанк" розцінює як перешкоджання діяльності.

"ПриватБанк здійснює свою діяльність відповідно до законодавства України і співпрацює з правоохоронними органами, в тому числі своєчасно надає документи за рішенням судів. Проведення оперативних заходів з примусового вилучення декількох документів з залученням невиправданої кількості спецназу поліції і невідомих банк розцінює як тиск та перешкоджання нормальній роботі офісу", - додали у відділі комунікації банку.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com