Enter your email address:

   
   
Прокуратура оскаржить «поруки» Вілкула та Колєснікова

Прокуратура Дніпропетровської області оскаржить рішення Жовтневого районного суду Дніпропетровська, який відпустив на поруки екснардепів з «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова.

Прокуратура наполягає на взятті під варту двох колишніх нардепів, які підозрюються у спричиненні державі мільйонних збитків.

Зазначається, що колишньому голові Дніпропетровської ОДА Олександру Вілкулу повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Посадовець, порушивши вимоги чинного законодавства, надав земельні ділянки сільськогосподарського призначення гірничо-збагачувальним комбінатам, змінивши їх цільове призначення з сільськогосподарських земель на землі промисловості, внаслідок чого близько 2000 пайщиків спричинено збитки на суму понад 12 млн грн, а державі – на суму майже півмільйона гривень.

Крім того, колишній голова ОДА видав розпорядження про зміну цільового використання 23 земельних ділянок загальною площею понад 45 га, які перебували у власності ТОВ «Арт Ленд», із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, незважаючи на те, що зміна цільового призначення земельних ділянок з «ріллі» на «інші комерційні потреби» є незаконною.

Це призвело до зниження суми втрат сільськогосподарського виробництва, які повинні були бути сплачені підприємством на суму понад 5 млн грн.

Своєю чергою, колишній голова Агентства держмайна Дмитро Колєсніков підозрюється у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.364 КК України).

Встановлено, що його дії призвели до відчуження виробничого та лабораторно-побутового корпусу державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади» у Дніпрі загальною площею майже 7 тис. кв.м.

Так, посадовець вилучив приміщення з переліку майна вказаного підприємства, що зробило можливим їх незаконну приватизацію та відчуження, спричинивши збитки у понад 16 млн грн.

Нагадаємо, 17 вересня екснардепів з «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова, яким оголосили про підозру, відпустили на поруки народного депутата Дмитра Шпенова.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com