Enter your email address:

   
   
Адвокат заявив, що Пашинського в СІЗО можуть вбити

Андрій Федур, адвокат Сергія Пашинського, якого вчора, 7 жовтня, Печерський суд Києва взяв під арешт, заявив про загрозу життю його підзахисного в СІЗО.

Як вважає адвокат, застосування безальтернативного арешту зроблено з метою "забезпечити фізичне знищення мого підзахисного в СІЗО", передає Радіо Свобода.

"Планується його фізичне знищення як одного з п'яти головних ворогів країни-окупанта", - додав Федур, згадуючи заяви російського політолога і депутата Держдуми Сергія Маркова, який назвав Пашинського серед п'яти найбільших українських "військових злочинців", а також спогади про те, що саме Пашинський став навесні 2014 одним з ініціаторів активного опору українських силових структур російським гібридним силам на Донбасі із застосуванням проти них бойової зброї.

Адвокат повідомив, що вже офіційно звернувся до органу попереднього розслідування для негайного забезпечення заходів безпеки, оскільки, за його словами, "є реальна загроза життю підзахисного".

За словами Федура, він буде оскаржувати рішення про арешт, яке він вважає "абсолютно незаконним".

Оце насмішили українців подібними заявами. Громадяни України були б тільки раді, якби на одного зухвалого україножера стало менше.

Знаючи порядки в нашій країні, можна не сумніватися, що цього "героя" дуже скоро випустять.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com